Favore.plForumRemonty, budowa, wnętrza i ogrody

Wybór okapu - czym się kierować?, strona 3

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Wybór okapu - czym się kierować?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • emgieer 7 sie 2013, 10:07
    Najważniejsze są parametry okapu, jego wydajność i natężenie hałasu w czasie pracy. Dopiero potem patrzy się na design. Wiem, że okapy Global w dużej mierze spełniają te kryteria, a przy tym potrafią mieć naprawdę ciekawy design Do tego przedział cenowy też zróżnicowany, więc chyba zawsze coż znaleźć mozna uśmiech
    Cytuj
  • 12 sie 2013, 11:33
    Ka kupiłem raz tani agd do Kuchni i cały czas się psuje - dlatego teraz wiem, że lepiej jest zainwestować c os dobrego.
    Cytuj
  • emgieer 4 wrz 2013, 12:17
    W przypadku [url=http://]Globalo[/url] przedział cenowy odzwierciedla funkcjonalności okapu, a nie ma odzwierciedlenia na jakość. Sprzęt jest dobry, ma pozytywne opinie. Czasami tani sprzęt wcale nie musi oznaczać ciągłych awarii. Ja już wiele rzeczy mam zakupionych w korzystnej cenie i nie narzekam, tym akurat nie zawsze się sugeruję uśmiech
    Cytuj
  • tomber 5 lis 2013, 16:10
    amica - świetny okap - mamy od pół roku i bardzo dobrze się spisuje
    Cytuj
  • Anntis 14 lis 2013, 9:35
    tomber napisał:amica - świetny okap - mamy od pół roku i bardzo dobrze się spisuje
    A nie pracuje głośno? Zawsze miałem awersję do okapów, bo są głośne...
    Cytuj
  • qzka1992 30 kwi 2014, 18:52
    Ja mam w swojej kuchni okap z Amiki. Od 4 lat nie psuje się, działa tak, jak powinien. Naprawdę dobra jakość i cena zadowalająca.
    Cytuj
  • Sonne 13 maj 2014, 22:23
    Kieruj się przede wszystkim poziomem hałasu. Wierz mi albo kup w miarę cichy okap albo wcale, bo Cię będzie doprowadzał do szału przy gotowaniu i przestaniesz go w końcu używać przymrużenie oka
    Cytuj
  • Inercja 18 cze 2014, 17:48
    Sonne napisał:Kieruj się przede wszystkim poziomem hałasu. Wierz mi albo kup w miarę cichy okap albo wcale, bo Cię będzie doprowadzał do szału przy gotowaniu i przestaniesz go w końcu używać przymrużenie oka
    Właśnie z powodu poziomu głośności nie lubiliśmy tak używać starego okapu, teraz chcemy kupić coś nowego, ale już odpowiednio cichego. Brak jednak jeszcze decyzji, co to ma być.
    Cytuj
  • Natsan 16 sty 2015, 11:16
    Inercja napisał:
    Sonne napisał:Kieruj się przede wszystkim poziomem hałasu. Wierz mi albo kup w miarę cichy okap albo wcale, bo Cię będzie doprowadzał do szału przy gotowaniu i przestaniesz go w końcu używać przymrużenie oka
    Właśnie z powodu poziomu głośności nie lubiliśmy tak używać starego okapu, teraz chcemy kupić coś nowego, ale już odpowiednio cichego. Brak jednak jeszcze decyzji, co to ma być.
    Tak naprawdę głośność pracy to jeden z głównych czynników, tylko wiele osób zapomina sprawdzić okap w sklepie i potem ma problem, bo ładnie wygląda, jest w przystępnej cenie, ale jest głośny, że słychać do w całym domu. [url=http://www.toflesz.com/szukaj.html?q=pearl]Toflesz[/url] ma dość ciekawe okapy, które można dostosowywać indywidualnie do swoich potrzeb czy projektu domu. Tak czy inaczej najlepiej pochodzić czy poszukać i porównać oferty w sieci, poczytać opinie i na tej podstawie wybierać już konkretne produkty.
    Cytuj
  • sylwia4012 31 sie 2015, 20:42     (ostatnio zmieniony przez autora 31 sie 2015, 20:43, w całości zmieniany 1 raz)
    Wybór okapu zależy od wielu czynników, więc najlepiej zdać sie na doświadczenie producenta, np. Toflesz. Mało znana firma, ale ich okapy są naprawdę wysokiej klasy no i sa inne niż wszystkie. Do mniejszych kuchni warto wybrać okap podszafkowy albo kominowy, w większych wyspowy albo sufitowy, które skutecznie "obsłużą" wszelkie zapachy. Kwestia modelu, koloru to indywidualne upodobania.
    Cytuj
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum
Poprzednia: meble do łazienki