Favore.plForumRemonty, budowa, wnętrza i ogrody

Z czego zrobić taras, strona 5

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Z czego zrobić taras

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • zylek 19 wrz 2012, 12:38
    Moim zdaniem zdecydowanie najlepszym pomysłem jest [url=http://]deska tarasowa[/url] - to genialnie się sprawdza i świetnie wygląda ;-)
    Cytuj
  • 21 wrz 2012, 11:44
    Deska tarasowa, jak sama nazwa wskazuje, istotnie wydaje się dobrym rozwiązaniem uśmiech Polecam
    Cytuj
  • wonsowaty 17 mar 2013, 8:30
    Ostatnio dużo gada się o technorattanie. Słyszałem że są płytki chodnikowe z technorattanu i możesz sobie trochę urozmaicić dzięki nim ogród. Na rattanart masz różne kolory i inne produkty z tego materiału, może warto sprawdzić i zorientować się.
    Cytuj
  • qwertykamien 26 mar 2013, 15:09
    kaziu napisał:Polecam kostkę brukową. Bardzo trwała i estetyczna.
    ja polecam kamieńuśmiech
    bardzo nikłe ryzyko zniszczenia/odpad itp
    mam zdjecia moge wysłać maila jak to wygląda
    dawid469b@gmail.com
    Cytuj
  • szkielet 3 kwi 2013, 13:04
    Ja zastanowiłbym się nad deską tarasową, ale naprawdę dobrej jakości, a taka z pewnością będzie droga. Wytrzymałość będzie na pewno mniejsza niż kamienia, czy dobrej płytki, a i o konserwacji trzeba będzie pamiętać. Trzeba jednak przyznać, że efekt jest niesamowity. Średniej klasy deska stosowana jest w domkach drewnianych letniskowych, ale tam nie musimy wszystkiego mieć "wychuchanego" , a wytrzymałość jest przyzwoita, bo spokojnie te kilkanaście lat wytrzyma. Przy odpowiednim zabezpieczeniu z pewnością dłużej.
    Cytuj
  • MartynKa79 3 kwi 2013, 18:49
    Tak się składa, że akurat wkrótce będę miała ten temat na tapecie. Jeśli chodzi o moje upodobania to drewno, drewno i jeszcze raz drewno. I taras musi być z drewna też. Zastanawiam się tylko na jakie deski się zdecydować, bo kusi mnie modne ostatnio drewno egzotyczne. Może bangkirai? Ktoś coś wie? Może mi coś z tych doradzicie?
    Cytuj
  • bartosz_s 4 kwi 2013, 9:35     (ostatnio zmieniony przez autora 4 kwi 2013, 10:29, w całości zmieniany 1 raz)
    oprócz własciwie dobranej wierzchniej warstwy czyli np klejów, płytek, spoiny, o odpowiednich parametrach bardzo ważne jest odpowiednie przygotowanie podłoża i zastosowanie hydroizolacji np foli w płynie
    Cytuj
  • Basia333 21 sie 2013, 18:35
    Ja zdecydowalam sie na modrzew syberyjski- te deski wygladaja naprawde swietnie.
    Cytuj
  • jarzebina 18 gru 2013, 11:53
    Bangkirai jest super, rodzice mają od 3 lat. Nie muszą impregnować co chwilę, a nic się z deskami nie dzieje, raz do roku je tylko olejują, żeby nie szarzały.
    Cytuj
  • nowika 24 maj 2014, 9:44
    płyty ogrodowe przełom skalny w odcieniu gorąca lawa prezentują się niesamowicie pięknie, własnie staram się na nie namówić mojego meza uśmiech
    Cytuj
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum
Następna: Zakup koparki