Favore.plForumRemonty, budowa, wnętrza i ogrody

Zakładanie firmy, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Zakładanie firmy

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • kulkaxx 16 wrz 2015, 13:30
    W takiej firmie podstawą są tez także ubrania robocze dla pracowników.
    Cytuj
  • Uzanka 14 mar 2016, 10:44
    Pamiętaj też o księgowości. Ja zlecam tę papierkową robotę księgowej z Biura Rachunkowego Support. Naprawdę znają się na rzeczy i sprawnie im to idzie.
    Cytuj
  • UllKa 7 lip 2018, 16:30     (ostatnio zmieniony przez autora 7 lip 2018, 16:30, w całości zmieniany 1 raz)
    Dla początkujących w biznesie dobrą opcją jest franczyza . Dobre warunki współpracy, wysoką prowizję proponuje cuk. A marka jest rozpoznawalna wśród klientów.
    Cytuj
  • han26 9 sie 2018, 16:52
    UllKa napisał:Dla początkujących w biznesie dobrą opcją jest franczyza . Dobre warunki współpracy, wysoką prowizję proponuje cuk. A marka jest rozpoznawalna wśród klientów.
    Otrzymuje się dostęp do wszystkich Towarzystw Ubezpieczeniowych,ponad 100 produktów ubezpieczeniowych,WebCUK – program do porównywania i wystawiania polis.
    Cytuj
  • han26 12 sie 2018, 11:06
    Dla osób, które prowadzą agencję ubezpieczeniową ciekawą propozycją jest współpraca z cuk jako niezależny doradca.
    Cytuj
  • UllKa 9 wrz 2018, 10:59
    Cuk to przede wszystkim tanie ubezpieczenia uśmiech
    Cytuj
  • mike012 14 paź 2018, 12:35
    Jak się nie posiada doświadczenia to najlepiej zainwestować we franczyzę. Dajmy na to na otwarcie multiagencji ubezpieczeniowej z logo Cuk wystarczy ok. 15 tysięcy
    Cytuj
  • Lilka32 30 cze 2019, 16:14
    Również myślę, że wybór biura rachunkowego to dobry pomysł, powiedzą co możesz sobie odliczyć itd. Ja korzystam z Tax Care, prowadzą całą księgowość online i chętnie służą radami.
    Cytuj
  • Uncia 21 wrz 2019, 21:52
    Fajnym rozwiązaniem dla firmy jest współpraca z epłatnościami, sama korzystam, mam nowoczesne terminale, do tego mogę obsłużyć klienta zagraniczne płacącego w obcej walucie, czy też klient może zapłacić u mnie rachunki.
    Cytuj
  • zuziagola 25 wrz 2019, 15:06
    A czy zakładając firmę zakładacie dla niej także stronę www? Bo zastanawiam się nad tym, patrzyłam już za dobrym hostingiem i nazwa.pl ma fajną ofertę, tam też bym wykupiła domenę. No i muszę poszukać firmy która mi zaprojektuje i wykona tą stronę.
    Cytuj
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum
Poprzednia: Łańcuch do piły