Favore.plForumRemonty, budowa, wnętrza i ogrody

Zakładanie firmy, strona 4

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Zakładanie firmy

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Kanita 29 lut 2020, 19:05
    Słuchajcie, a ja mam pytanie dotyczące współpracy z Polskie ePłatności - korzystacie z jakichś dodatkowych funkcji, czy tylko możliwości płatności bezgotówkowych?
    Cytuj
  • Graszka89 1 mar 2020, 13:41
    Ja korzystam w polskich epłatnościach też z programów lojalnościowych dla klientów, wiem, że też można płacić za rachunki.
    Cytuj
  • Martyna29 1 mar 2020, 17:32
    To prawda można płacić, klienci zamiast stać na poczcie w kolejce mogą płacić np. w sklepie przy domu jeśli przedsiębiorca o tym pomyśli i skorzysta z polskich eplatności.
    Cytuj
  • jjusti18 8 cze 2020, 18:45
    Właśnie też otwieram swój biznes i chce mieć zapewniony dobry start, dlatego staram się zadbać o każdy aspekt. Właśnie planuje zgłosić się do Agencji ds. Zarządzania Bezpieczeństwem Firmy Company Security Management Agency, która zapewni mi ochronę wszelkich istotnych informacji, procesów, których wypłynięcie na światło dzienne miałoby negatywny wpływ dla całej firmy. Myślę, że każda dobrze prosperująca firma powinna odpowiednio pod tym kątem się zabezpieczyć.
    Cytuj
  • tapen 22 kwi 2024, 9:10
    Polecam https://kancelaria-domena.pl/kto-potrzebuje-uslug-ksiegowego/ świetni specjaliści.
    Cytuj
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum
Poprzednia: Łańcuch do piły