FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Zielona energia?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • mscislaw 5 sie 2013, 11:01
    Stosujecie u siebie zieloną energię typu kolektory słoneczne czy pompy ciepła? Jak się u was sprawuje?
    Cytuj
  • sloneczko9 5 sie 2013, 20:52
    Posiadam u siebie w domu taką pompę ciepła muszę powiedzieć, że jak na razie sprawuję się bardzo dobrze. Są to wydajne rozwiązania. Instalacja zwraca się w ciągu kilku pierwszych lat użytkowania.
    Cytuj
  • karol_557 14 sie 2013, 9:46
    Aby ogrzewanie domu było tanie, dobrze przemyśl wybór systemu grzewczego.
    Przeanalizuj każdą opcję i wybierz najlepszy sposób ogrzewania dla Twojego domu.
    Jeżeli wybierzesz kolektory, to poczytaj jak dobrać ilość kolektorów słonecznych.
    Cytuj
  • michal67 18 sie 2013, 12:28
    Powiem szczerze, ze ostatnio zastawiam się nad panelami słonecznymi, ale jeszcze się nie zdecydowałem, wiadomo trochę to kosztuje.
    Cytuj
  • 18 sie 2013, 15:49
    Oczywiście, że tak. Jest to nie tylko opłacalne ale i modne. Posiadam kolektory słoneczne, spora oszczędność.
    Cytuj
  • JagMi 18 sie 2013, 17:04
    Ja jestem jak najbardziej za ekologią uśmiech
    Cytuj
  • BrandonEnzo 19 sie 2013, 10:10
    Taki jeden kolektor jest wystarczający dla jednego gospodarstwa? (4 osoby) Ile to kosztuje w ogóle i jakie są opłaty ? Pomoże ktos?
    Cytuj
  • zygfryd99 19 sie 2013, 14:19
    michal67 napisał:Powiem szczerze, ze ostatnio zastawiam się nad panelami słonecznymi, ale jeszcze się nie zdecydowałem, wiadomo trochę to kosztuje.
    Panele słoneczne szybko się zwracają podobno. Nie wiem ile w tym prawdy.


    Cytuj
  • 20 sie 2013, 17:42
    Z moich informacji i doświadczeń wynika, że panele zwracają się długo. Niewiem jak to dokładnie wygląda ale pewnie ok 5 lat dla przeciętnego domu. Ale mimo wszystko zwraca się! Więc jest to inwestycja opłacalna.
    Cytuj
  • konto_usuniete_416200 21 lis 2014, 13:34
    Jesteśmy firmą montują instalacje CO oparte o pompy ciepła. Jeżeli ma ktoś ochotę zobaczyć działającą instalację na żywo lub porozmawiać o użytkowaniu, otrzymać wycenę na instalację i szacowane koszty eksploatacji to prosimy o kontakt. Instalacja znajduje się w woj. śląskim w okolicach Myszkowa.
    Cytuj
1 2 z 2  
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum