Favore.plForumRemonty, budowa, wnętrza i ogrody

Zmywarka, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Zmywarka

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Uncia 28 paź 2019, 18:38
    A naczynia plastikowe mogę umyć w tej MaxiFlex? Ile kompletów naczyń tam się zmieści? Kieliszki tzn delikatne szkło też można myć?
    Cytuj
  • Lilka32 30 paź 2019, 16:07
    Tak spokojnie możesz tam myć też delikatne szkło, ja myłam nawet cienki flakon i nic mu się nie stało, mieści się do niej baaaardzo dużo.
    Cytuj
  • Luiziana 29 lis 2019, 15:54
    Bardzo fajnie, u mnie temat zmywarki w dalszym ciągu, jaka jest fajna i ile można czasu zaoszczedzić. MaxiFlex daje rade
    Cytuj
  • Martyna29 1 gru 2019, 11:57
    A ta MaxiFlex też ma ochronę szkła? Nie zostają zacieki?
    Cytuj
  • Ogryzka 4 gru 2019, 8:51
    Martyna29 napisał:A ta MaxiFlex też ma ochronę szkła? Nie zostają zacieki?
    Ochronę szkla mają obecnie chyba wszystkie modele Electroluxa. Ta MaxiFlex na ile jest kompletów?
    Cytuj
  • Martyna29 22 gru 2019, 17:30
    Electrolux to ma dobre te sprzęty, mam od nich płytę FlexiBridge jeszcze zmywarki mi brakuje.
    Cytuj
  • Zonka25 30 gru 2019, 21:28
    Zmywarki Electroluxa są naprawdę fajne, mają też technologią AirDry, która pozwala na to aby naczynia były zawsze idealnie czyste bez zacieków i suche.
    Cytuj
  • Uncia 1 sty 2020, 16:59
    To prawda ta technologia jest super, naczynia idealnie suche, bez zacieków.
    Cytuj
  • Ogryzka 1 sty 2020, 21:07
    Fajne te MaxiFlex, to jest na 14 kompletów i do tego jeszcze ta trzecia szuflada która wszystko jest w stanie pomieścić ze sztućcy i dodatkowych kuchennych przyborów. Plus też za opcję możliwości umycia blach z piekarników Electroluxa.
    Cytuj
  • Zonka25 26 sty 2020, 15:18
    Jak masz dużą rodzinę to faktycznie się sprawdzi, mój brat w taką zainwestował przy 4 dzieci i jest super.
    Cytuj
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum