Favore.plForumRemonty, budowa, wnętrza i ogrody

Zmywarka, strona 3

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Zmywarka

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Patka91 30 sty 2020, 21:06
    Moja mama ma zmywarkę Electroluxa z tym podnoszonym koszem, jest z niej naprawdę zadowolona, nawet ten środkowy kosz się podnosi więc w ogóle nie trzeba się schylać.
    Cytuj
  • ZielonyGroszek 31 sty 2020, 14:55
    A my kupiliśmy ostatnią tą MaxiFlex z dodatkowym koszem-idealna dla dużej rodziny.
    Cytuj
  • Luiziana 31 sty 2020, 16:24
    o z Electroluxa fajnie ja też lubię od nich sprzety na przykład świetny piekarnik co jak się w nim robi to jest się jak w masterdzefie CombiQuick
    Cytuj
  • Ogryzka 1 lut 2020, 12:51
    Na pewno jest fajny ale to temat o zmywarkach uśmiech

    Plus dla electroluxa że zarówno zmywarki jak i piekarniki są bardzo rozbudowane i każdy znajdzie coś dla siebie. Ze zmywarek jednym zależy na wyjmowaniu suchego wkładu, innym na podnoszonym koszu a jeszcze innym na szybkich czasach zmywania, dostosowanych do naszych potrzeb.
    Cytuj
  • Martyna29 1 lut 2020, 21:14
    Też nadal szukam zmywarki ale chyba właśnie skuszę się na tą z podnoszonym koszem Electroluxa.
    Cytuj
  • Ogryzka 1 mar 2020, 13:28
    Martyna29 napisał:Też nadal szukam zmywarki ale chyba właśnie skuszę się na tą z podnoszonym koszem Electroluxa.
    Dla mnie ta Comfort Lift est dobrym wyjściem dla każdego. Duża pojemność, wygoda, nowoczesność.
    Cytuj
  • Graszka89 1 mar 2020, 13:37
    A jak jest z ochroną szkła w niej? Można myć kieliszki i inne delikatne naczynia?
    Cytuj
  • Martyna29 25 mar 2020, 11:37
    Zmywarka ta posiada ochronę szkła, więc bez problemu umyjesz w niej delikatne szkło np. właśnie kieliszki.
    Cytuj
  • Guziczka 29 mar 2020, 18:49
    Ja akurat mam zmywarkę MaxiFlex, bardzo pojemna, do tego oszczędna, mam ją w zabudowie i prezentuje się świetnie.
    Cytuj
  • Tokjo 29 kwi 2020, 21:44
    Też mam zmywarkę Electroluxa ComfortLift uwielbiam ją za podnoszony kosz i ochronę szkła bo mam masę kieliszków w domu i w końcu mogę je umyć bez zacieków.
    Cytuj
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum