Favore.plForumSamochody, usługi transportowe

DIESEL czy BENZYNA, strona 3

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

DIESEL czy BENZYNA

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Tankuj 7 gru 2011, 13:54     (ostatnio zmieniony przez autora 7 gru 2011, 13:55, w całości zmieniany 1 raz)
    Faktycznie macie rację - w Nowym Roku 2012 Diesel będzie droższy od benzyny. Ropa podrożeje średnio o 20 gr / 1 litr. Kierowcom jest coraz ciężej, bo inflacja rośnie, ceny paliwa bezlitośnie wzrastają, a pensje pozostają na niezmienionym poziomie...

    Jeśli poszukujecie jakiejś deski ratunku wobec sytuacji zaistniałej na rynku paliw, polecam regularne korzystanie z porównywarki cen paliw. W portalu znajdziecie narzędzia pomocne w dzisiejszych czasach wszystkim zmotoryzowanym osobom.
    Cytuj
  • Fin 7 lut 2012, 14:24
    W przyszłości diesel spadnie ze względu na rolników.
    Cytuj
  • marekJan 2 mar 2012, 4:20
    najlepiej odkładać na elektryczny samochód
    Cytuj
  • Vicen 4 sty 2013, 10:49
    Jeszcze parę lat temu oczywistym było że diesel był lepszy, teraz różnica w cenie paliwa jest stosunkowo mniejsza. Może rzeczywiście warto zainwestować w samochód elektryczny albo hybrydowy uśmiech nowy blog o motoryzacji
    Cytuj
  • Mordimer 21 sty 2013, 20:03
    diesel mniej pali więc na stacji przyjemniej ale jak się coś zepsuje to niestety bardziej boli przymrużenie oka
    Cytuj
  • pawelkot 24 lut 2013, 14:09
    Pamiętaj, że benzyna jest mniej awaryjna. Przy małych przebiegach, jada po mieście, głównie do pracy, nie polecam diesla.

    Cytuj
  • pistacja 26 lut 2013, 10:12     (ostatnio zmieniony przez autora 26 lut 2013, 10:13, w całości zmieniany 1 raz)
    Diesel jest dobry, jeżeli codziennie pokonujemy sporo kilometrów. Takie auto jest jednak dużo droższe w utrzymaniu, więc lepiej postawić na benzynę moim zdaniem. Sama rozważałam różne za i przeciw, bo mam dosyć spory kawałek do pracy i pod względem kosztów paliwa rzeczywiście lepszy byłby diesel, ale jeżeli coś się zepsuje, prawdopodobnie wydałabym na to wszystko to, co zaoszczędziłam z nadwyżką. Póki co i tak polegać muszę na transporcie publicznym, więc to tylko takie teoretyzowanie uśmiech
    Cytuj
Samochody, usługi transportowe - dyskusje na forum