Favore.plForumSamochody, usługi transportowe

Jak oszukać fotoradar ?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jak oszukać fotoradar ?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • kisanka 12 sie 2010, 10:54
    Witam. Tydzień temu dostałam drogą pocztową mandacik za przekroczenie prędkości. Pomyślałam sobie, że będzie to pierwszy i ostatni raz !!! W związku z tym mam pytanie do wszystkich doświadczonych kierowców wielki uśmiech Czy istnieje skuteczny sposób na oszukanie fotoradaru?
    Cytuj
  • elina 12 sie 2010, 13:15
    Oto dobry i sprawdzony sposób na fotoradar ! Nie przekraczaj dopuszczalnej prędkości wielki uśmiech
    Cytuj
  • filonka 12 sie 2010, 16:34
    Proponuję zakup nawigacji satelitarnej, która przypomina ci o miejscach występowania fotoradarów.
    Cytuj
  • korak 12 sie 2010, 18:10
    Może zastanów się nad zakupem CB radia. Będziesz mogła dowiedzieć się od innych kierowców o miejscach, gdzie ustawione są fotoradary. Polecam wielki uśmiech
    Cytuj
  • speed_devil 12 sie 2010, 22:08
    Zdecydowanie polecam zakup antyradaru. Może posiadanie takiego urządzenia nie jest legalne, ale jest to najskuteczniejsza obrona w walce z fotoradarami i suszarkami wielki uśmiech
    Cytuj
  • kisanka 12 sie 2010, 23:14
    Czy za posiadanie antyradaru można dostać jakiś mandacik, ewentualnie punkty karne ?
    Cytuj
  • zbigniew48 13 sie 2010, 1:11
    Ja proponuję CB radio. Moim zdaniem urządzenie jest znacznie bardziej skuteczne w trasie. Ponadto za Korzystanie z antyradaru możesz dostać mandacik.
    Cytuj
  • filonka 13 sie 2010, 9:07
    Ostatnio przeczytałam artykuł o tym, że policja stara się walczyć z użytkownikami CB radia. Tzn wlepiają mandaty na podstawie artykułu zabraniającego korzystania w czasie jazdy z telefonu wymagającego trzymanie słuchawki lub mikrofonu. Wiec przez CB radio możemy tylko słuchać wielki uśmiech
    Cytuj
  • korak 13 sie 2010, 11:44
    Gdyby wszyscy tylko słuchali, to posiadanie CB radia nie miałoby najmniejszego sensu wielki uśmiech
    Cytuj
  • speed_devil 13 sie 2010, 13:53
    [url=http://www.youtube.com/watch?v=LQ0JMAV2DGg&feature=related]Może spróbuj zainstalować takie coś w swoim aucie[/url]
    Cytuj
1 2 3 z 3  
Samochody, usługi transportowe - dyskusje na forum