Favore.plForumSamochody, usługi transportowe

Mycie szyb na skrzyżowaniach

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Mycie szyb na skrzyżowaniach

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • gagunia 12 sie 2010, 11:20
    Dzisiaj rano postanowiłam podjechać do myjni samochodowej. W drodze powrotnej z centrum handlowego musiałam zatrzymać się na skrzyżowaniu, na którym ekipa kilku nastolatków zajmowała się myciem szyb w autach. Jeden z nich bez pytania oblał szybę w moim czyściutkim autku brudną wodą, po czym zabrał się do mycia szmatą która przetarła setki brudnych szyb. Na mojej przedniej szybie pojawiły się zacieki i plamy, a dzieciak miał czelność prosić mnie o zapłatę. Koszmar !
    Cytuj
  • filonka 12 sie 2010, 13:42
    Niektórzy z tych nastolatków rzeczywiście potrafią być bardzo nachalni. Nie sposób im wytłumaczyć, że nie chcę, żeby umył szyby w moim aucie ! Czy policja może coś z tym zrobić ?
    Cytuj
  • gigol 12 sie 2010, 15:02
    Oprócz korków jest to chyba największa plaga dużych miast skrzywienie
    Cytuj
  • zbigniew48 12 sie 2010, 17:47
    O co wam chodzi ? Przynajmniej dzieciak ma uczciwe źródło dochodu. Wolelibyście, żeby zajmował się kradzieżą sprzętu audio z samochodów ?
    Cytuj
  • marcyz 12 sie 2010, 18:04
    Z nimi nie da się normalnie rozmawiać ! Ty mówisz nie oni oni rozumieją tak ! Jedynym skutecznym sposobem jest skierowanie kilku dosadnych słów do takiego delikwenta.
    Cytuj
  • balinka 12 sie 2010, 20:52
    Najgorsze jest to, że narażają siebie i innych użytkowników dróg. Policja naprawdę powinna się ostro za nich zabrać !
    Cytuj
  • tumika 13 sie 2010, 0:38
    A co policja może zrobić takiemu dzieciakowi ? Zabiorą mu wiaderko i ściereczkę ?
    Cytuj
  • frank 13 sie 2010, 1:29
    Nie miałbym nic przeciwko takiej działalności, jeśli szybomyje nie byli tak nachalni !
    Cytuj
  • balinka 13 sie 2010, 7:07
    Gdy widzę jednego z nich, to włączam wycieraczki. Zazwyczaj skutkuje wielki uśmiech
    Cytuj
  • elina 13 sie 2010, 7:39
    marcyz napisał:Z nimi nie da się normalnie rozmawiać ! Ty mówisz nie oni oni rozumieją tak ! Jedynym skutecznym sposobem jest skierowanie kilku dosadnych słów do takiego delikwenta.
    Jeśli użyjesz kilku dosadnych słów, to najprawdopodobniej skończysz z wgniecioną karoserią skrzywienie
    Cytuj
1 2 z 2  
Samochody, usługi transportowe - dyskusje na forum