Favore.plForumSamochody, usługi transportowe

Jak tanio kupić ubezpieczenie OC, strona 4

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jak tanio kupić ubezpieczenie OC

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Agna 19 sie 2016, 9:53
    Jak sprawdzałam o ile podskoczyły ceny OC to znowu się przekonałam, że najtaniej wyjdzie mi ubezpieczyć auto w cuk.
    Cytuj
  • Meggi85 31 sie 2016, 20:07
    Ja od lat wybieram Compensa i mam już zbudowane zniżki i dodatkowe jak brałam inne ubezpieczenie poza komunikacyjnym. U nich w pakietach jak sie bierze Oc razem z AC to można zaoszczedzić nawet kilkaset zlotych.
    Cytuj
  • Koscitrupek 5 wrz 2016, 15:36
    Agna napisał:Jak sprawdzałam o ile podskoczyły ceny OC to znowu się przekonałam, że najtaniej wyjdzie mi ubezpieczyć auto w cuk.
    Szczerze mówiąc jak czytam opinie ludzi, którzy podpisali umowę z tą firmą to cieszę się, że wybrałem taką firmę jak PZU, która nie leci w kulki ze swoimi klientami.
    Cytuj
  • Battlecross 10 paź 2016, 0:11     (ostatnio zmieniony przez autora 4 kwi 2017, 0:35, w całości zmieniany 1 raz)
    Ja mam tanie ubezpieczenia bo od dawna jestem u jednego ubezpieczyciela. Podobny trick stosuje mój kolega - zawsze jak przedłuża OC to zaczyna przemiłą rozmowę, uśmiecha się, żartuje, wysłuchuje - na koneic dostaje kilka % lepszą ofertę ;-)
    Cytuj
  • trajeljo 3 lis 2016, 12:20
    Porównaj oferty różnych TU, wybierz to które Ci najbardziej pasuje :-) Ubezpieczenie samochodu jest jednak już mocno wyżyłowane i ciężko ugrać zniżki na OC, z innymi już można próbować. Ja ostatnio ubezpieczałem się znowu w PZU i wyliczyli mi bardzo dobrą stawkę, prawie 100 zł niżej niż drugie TU (juz nie pamiętam jakie)
    Cytuj
  • Battlecross 4 kwi 2017, 0:34
    Nadszedł moment w którym trzeba było zmienić ubezpieczenie i w tym roku przyjąłem PZU - ubezpieczenie samochodu i mieszkania mam już u nich. Zdecydowanie najlepsze warunki mi zaproponowali. Może dlatego, że przenosiłem do nich cały pakiet ubezpieczeń, stąd zniżki
    Cytuj
  • tomek_m1987 8 maj 2017, 12:09
    Najtaniej mają w allianz
    Cytuj
  • han26 31 maj 2017, 9:29
    Agna napisał:Jak sprawdzałam o ile podskoczyły ceny OC to znowu się przekonałam, że najtaniej wyjdzie mi ubezpieczyć auto w cuk.
    No to muszę zobaczyć uśmiech
    Cytuj
  • han26 1 paź 2017, 12:42
    Rzeczywiście cuk daje radę jeśli chodzi o szukanie najtańszego OC.
    Cytuj
  • UllKa 23 lis 2017, 15:30
    han26 napisał:Rzeczywiście cuk daje radę jeśli chodzi o szukanie najtańszego OC.
    Na ich kalkulatorze można znaleźć polisę nawet kilkaset zł tańszą.
    Cytuj
Samochody, usługi transportowe - dyskusje na forum