Favore.plForumSamochody, usługi transportowe

Nowy samochód na firmę - jakiej marki do 70 tys zł brutto?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Nowy samochód na firmę - jakiej marki do 70 tys zł brutto?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • erykit 8 lip 2017, 11:06
    Planujemy zakupić samochód na firmę. Jaka marka będzie pod tym względem najlepsza? To na czym nam najbardziej zależy to niezawodność. Firma działa na terenie Warszawy i Łodzi...
    Cytuj
  • Architek1 10 sie 2017, 11:37
    W tych cenach to pewnie nowa Skoda będzie uśmiech
    Cytuj
  • zonik 7 wrz 2017, 12:10
    Skoda lub hyundai. Choć faktycznie za te pieniądze nie poszalejesz.
    Cytuj
  • filka 8 wrz 2017, 11:02
    za taką kwotę to już masz spore pole do popisu, ja bym też od razu się umawiała na montaż zestawu optima, dzięki instalacji lpg można całkiem sporo kasy co miesiąc zaoszczędzić
    Cytuj
  • portalka 27 lis 2017, 11:34
    Ale chcesz samochód dostawczy czy raczej osobówka? Ja Ci polecam Mazdę CX-5. To rewelacyjny samochód, komfort jazdy jes nieporównywalny jak na razie z żadnym innym samochodem którym miałam okazję jeździć. Jak dużo jeżdzisz, to polecam tymbardziej, ogólnie bezpieczny, ładnie wygląda. Full wyposażenie, jakość wykończenia bardzo dobra. Napęd na cztery koła i-ACTIV AWD – samochód dobry również poza utartym szlakiem,wyświetlacz headp up na przedniej szybie sprawuje się rewelacyjnie.
    Cytuj
  • truska 18 sty 2018, 12:18
    Mazda cx-5 robi swietne wrażenie, jest sporo opcji, nawet z napędem 4x4, jeździ się komfortowo, bo w środku jest sporo miejsca, nawet przy większych prędkościach jest cicho, auto chociaż większe pali mało, myślę że do firmy spoko, nie wstyd się przed klientami zaprezentować
    Cytuj
  • Quku 31 sty 2018, 21:00
    Mam kumpla, który pracuje w firmie gdzie jeździ właśnie Mazdę CX-5 ma jako służbowy samochód, bardzo sobie chwali - szczególnie za komfort jazdy jaki daje Mazda CX-5. Mówi, że czasem jak trzeba jechac na skróty to przejedzie przez jakieś wertepty, samochód ma napęd 4x4 i w miarę wysokie podwozie to mówi, że nie ma jakiegoś wiekszego problemu.
    Cytuj
  • mjoko 5 kwi 2018, 12:32
    Toyota ma sprawdzone, bezawaryjne modele. Polecam zajrzeć do salonu Carolina Toyota Włochy. Można do nich wpaść, jest sporo oferta i miła obsługa - każdy coś dla siebie znajdzie. Mają też dobrą ofertę samochodów używanych
    Cytuj
  • Magdalenka12 11 gru 2018, 11:21
    U nas do firmy kupiliśmy 2 mazdy w salonie w Częstochowie - Klimczak i po prostu używają je osoby które najbardziej potrzebują w danym dniu
    Cytuj
  • mallutka 3 kwi 2019, 2:22
    Też kupiłam niedawno Mazdę - dokładnie Mazdę 3 Też kupowaliśmy w salonie u dealera z Białegostoku - Mazda Gołembiewscy. uśmiech Najlepsze auto jakim jeździłam. Jestem zakochana po uszy. Nie zamienię na żadne inne.
    Cytuj
1 2 z 2  
Samochody, usługi transportowe - dyskusje na forum