Favore.plForumSamochody, usługi transportowe

Nowy samochód na firmę - jakiej marki do 70 tys zł brutto?, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Nowy samochód na firmę - jakiej marki do 70 tys zł brutto?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • trajeljo 7 kwi 2019, 16:36
    Bardzo polecam Toyoty - w tej cenie możesz dostać naprawdę dobre auto. W Toyota Banku jak się postarasz o kredyt na samochód to nawet nie odczujesz w budżecie opłat za samochód.
    Cytuj
  • Aleksander45 19 kwi 2019, 11:11
    No to możesz również jak znajdziesz trochę wolnego czasu zajrzeć do salonu HondaPlaza Warszawa w którym znajdziesz szeroki wybór aut nowych jaki i używanych mieszcząc się w tym budżecie. Dlatego polecam jak znajdziesz trochę czasu zajrzeć na ich stronę gdzie są przedstawione oraz bezpośrednio do salonu w którym będziesz mógł liczyć na pomoc ich obsługi klienta i też sprawdzić je sobie na jeździe próbnej.
    Cytuj
  • mike012 9 sie 2020, 12:36
    Sprawdź jakie koszty stale generuje dana marka i policz czy Ci to pasuje. Dopasuj koszty OC do możliwości firmy i już wiesz co robić. Porównywarka Cuk pomoże Ci zaoszczędzić na ubezpieczeniu auta.
    Cytuj
  • zuzia83 29 lis 2020, 13:11
    Może Mitsubishi ASX zmieści się w tych pieniądzach.
    Cytuj
  • Lilka32 18 sty 2021, 21:39
    Wybrałam ekonomiczne i ekologiczne rozwiązanie, zdecydowałam się na auto Honda CR-V Hybrid, udało mi się kupić ze zniżką 20 000 zł.
    Cytuj
  • Kanita 26 sty 2021, 15:08
    Słyszałam o tej zniżce w Hondzie i też myślimy z mężem o zakupie tego modelu. Daj znać jak się jeździ taką hybrydą? Jak z przyspieszeniem? Bo mąż ma trochę wątpliwości, a ja jestem za tym, żeby kupić już ekologiczny samochód
    Cytuj
  • Marcela90 29 sty 2021, 18:54
    A co myślicie o Hondzie crv i zastosowanej technologii immd, widzę dobre opinię, jest na nią dostępny rabat i dużo do mnie przemawia, żeby zakupić.
    Cytuj
  • markzzT 3 maj 2023, 23:03
    Jeśli chodzi o dobry i doświadczony serwis, zwracam uwagę na Wacar. To auto serwis, który mieści się na Racławicikiej. Zalety to na pewno dobra i szybka diagnostyka, dobre ceny, doświadczeni mechanicy i po prostu szybka naprawa
    Cytuj
  • nowa_kamila 22 lut 2024, 7:27
    W poszukiwaniu nowego samochodu koniecznie zajrzyjcie do salonu samochodowego https://dyszkiewicz.dacia.pl/ Posiadają bardzo bogata ofertę która jest w stanie zadowolić każdy gust.
    Cytuj
Samochody, usługi transportowe - dyskusje na forum