Favore.plForumSamochody, usługi transportowe

Promocja na stacji paliw

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Promocja na stacji paliw

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • embeka 3 wrz 2010, 11:23
    Shell wprowadził fajną promocje na swoich stacjach. Można w chwili obecnej tankować paliwo do 20 gr taniej na litrze. Fajna sprawa wielki uśmiech
    Cytuj
  • dzasper 3 wrz 2010, 15:11
    Rabat dla paliw Premium czyli Shell V-Power, V-Power Racing i V-Power Diesel wynosi 20 gr/l. Na pozostałe paliwa – 10 gr/l.
    Tankując 50 litrów tańszego paliwa można zaoszczędzić 5 zł.
    Cytuj
  • frank 3 wrz 2010, 19:10
    Z jednej strony zaoszczędzisz 5 zł, a z drugiej musisz wydać 20, aby ten rabat otrzymać. Ja od zawsze tankuje na BP i nie mam zamiaru tego zmienić.
    Cytuj
  • gufek 3 wrz 2010, 21:22
    Ja wczoraj skorzystałem z tego rabatu. Musze przyznać, że jest to bardzo ciekawa oferta. Kupiłem 2 paczki fajek zamiast jednej, a to jest akurat 20zł które trzeba wydać, aby otrzymać rabat wielki uśmiech W ciągu najbliższych tygodni ponownie odwiedzę ich stację.
    Cytuj
  • frank 4 wrz 2010, 1:15
    Cena większości produktów na stacjach benzynowych jest wyższa od ceny w normalnych sklepach. Dlatego ja na stacji benzynowej kupuję tylko paliwo!
    Cytuj
  • gufek 4 wrz 2010, 6:00
    Papierosy kosztują wszędzie tyle samo. Jak dla mnie jest to super promocja. Szkoda tylko, że kończy się pod koniec października. No trudno, jeszcze kilka razy uda mi się tam zatankować wielki uśmiech
    Cytuj
  • darooo 4 wrz 2010, 8:53
    Ja leję v-power do mojego. Przy pełnym baku mogę zaoszczędzić ponad 10zł . Szkoda, że promocja ta tak szybko się kończy smutny
    Cytuj
  • dzasper 4 wrz 2010, 9:24
    Tesco ma podobną promocję. U nich można dostać 5 groszy zniżki na każdy litr paliwa. Tyle tylko, że w Tesco trzeba dokonać zakupów na większą kwotę, aby skorzystać z tego rabatu.
    Cytuj
  • speed_devil 4 wrz 2010, 12:59
    Też tankuje Vpower, więc promocja jaką wprowadził shell naprawdę przypadła mi do gustu. Na pełnym baku mogę zaoszczędzić jakieś 10 zeta. Jak dla mnie bomba.
    Cytuj
  • esko 4 wrz 2010, 15:49
    Ciekawe czy promocja obejmuje wszystkie paliwa w ofercie stacji tzn czy gaz też można zatankować taniej? Będę musiał to zaraz sprawdzić przebiegły
    Cytuj
1 2 z 2  
Samochody, usługi transportowe - dyskusje na forum