Favore.plForumSamochody, usługi transportowe

Przegląd klimatyzacji, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Przegląd klimatyzacji

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • fredi 11 wrz 2010, 21:31
    Osobiście wolę udać się do serwisu raz na jakiś czas. Przynajmniej mam świadomość, że wszystko zostało wykonane prawidłowo.
    Cytuj
  • moniek 11 wrz 2010, 23:00
    fredi napisał:Osobiście wolę udać się do serwisu raz na jakiś czas. Przynajmniej mam świadomość, że wszystko zostało wykonane prawidłowo.
    Ponadto masz też lżejszy portfel wielki uśmiech
    Cytuj
  • veronka 11 wrz 2010, 23:44
    Co do lżejszego portfela, to ile mogą mnie skasować przy serwisie klimatyzacji.
    Cytuj
  • fredi 12 wrz 2010, 1:04
    Ostatnio za taką przyjemność zapłaciłem 200zł.
    Cytuj
  • gongu 12 wrz 2010, 6:59
    Ja bym sobie odpuścił serwisowanie klimy we własnym zakresie. Jeśli chcemy zrobić naprawdę porządny przegląd to trzeba jechać do warsztatu.
    Cytuj
  • marekJan 4 maj 2012, 2:11
    Jaki serwis do klimy polecicie w Warszawie?
    Cytuj
  • azarus 6 maj 2012, 19:13
    marekJan napisał:Jaki serwis do klimy polecicie w Warszawie?
    PerfectClima jest solidna. W tamtym roku robiłem u nich całkowity przegląd i udało się załapać na jakąś promocję akurat uśmiech W każdym razie do dziś mam spokój z klimą i jak uruchomiłem po zimie, to wszystko mi śmiga jak należy uśmiech Ale dla pewności niedługo przejadę skontrolować stan czynnika uśmiech Serwis znajdziesz na Liwskiej 2 w Wawie.
    Cytuj
  • Aquarella 29 maj 2012, 10:26
    Co do lżejszego portfela - wolę mieć trochę lżejszy portfel po przeglądzie, niż dużo lżejszy później, jak coś zostanie niedopilnowane i skończy się drogą naprawą.
    Jeśli chodzi o warsztaty, na tej stronce jest fajna wyszukiwarka części samochodowe, serwis, opony.
    Cytuj
  • samuraj 15 paź 2012, 9:37
    no niestety tak już bywa, że jakoś nam nie spieszno do tego, żeby pojechać do serwisu, żeby klimatyzację sprawdzić, ale od czasu do czasu nie zaszkodzi, a i nawet powiem więcej, że trzeba, a jak ktoś będzie szukał dobrego serwisu, gdzie mu sprawdzą tą klimatyzację to może tu zajrzeć śmiało
    Cytuj
  • flajs0 15 paź 2012, 10:16
    azarus napisał:
    marekJan napisał:Jaki serwis do klimy polecicie w Warszawie?
    PerfectClima jest solidna. W tamtym roku robiłem u nich całkowity przegląd i udało się załapać na jakąś promocję akurat uśmiech W każdym razie do dziś mam spokój z klimą i jak uruchomiłem po zimie, to wszystko mi śmiga jak należy uśmiech Ale dla pewności niedługo przejadę skontrolować stan czynnika uśmiech Serwis znajdziesz na Liwskiej 2 w Wawie.
    Potwierdzam uśmiech Wykryli awarię klimatyzacji bardzo szybko oraz bardzo szybko ją usunęli uśmiech Po godzinie odzyskałem swój samochód z powrotem uśmiech

    Cytuj
Samochody, usługi transportowe - dyskusje na forum