Favore.plForumSamochody, usługi transportowe

Przegląd klimatyzacji, strona 4

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Przegląd klimatyzacji

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • dagmara80 10 kwi 2015, 11:06
    ja co roku na wiosnę jeżdżę do firmy w Łodzi na przeglądy klimatyzacji, odgrzybianie i napełnianie. Tam fachowo zajmują się przeglądem Klimy. Mają przystępne ceny
    Cytuj
  • kieta 16 kwi 2015, 13:40
    dagmara80 napisał:ja co roku na wiosnę jeżdżę do firmy w Łodzi na przeglądy klimatyzacji, odgrzybianie i napełnianie. Tam fachowo zajmują się przeglądem Klimy. Mają przystępne ceny
    Do jakiej firmy?
    Cytuj
  • mallutka 4 maj 2015, 1:31
    Fin napisał:Jeżeli nie zaniedba się instalacji, nie wyhoduje grzybów to działa bez zarzutu. Serwisu dokonuje wraz z wymianą opon.
    I to jest najlepsze rozwiązanie. Ja także robię czyszczenie wiosną, gdy zmieniam opony na letnie. Nie ma wtedy kolejek a często można załapać się na zniżkę.
    Cytuj
  • marekJan 3 lip 2015, 2:50     (ostatnio zmieniony przez autora 12 lip 2015, 15:03, w całości zmieniany 1 raz)
    Ilu użytkowników jeździ już na nowym czynniku chłodzący? Wiem, że w nowych modelach instalują już nowe chłodziwo, ale wciąż brak serwisów, gdzie można taki auto sprawdzić czy nabić klimę... Wyjątek to warszawska www.perfectclima.pl
    Cytuj
  • miska_mis 31 sie 2015, 13:10
    Myślę, że lepiej zapłacić specjaliście i mieć wszystko zrobione fachowo, niż kombinować samemu, tym bardziej, jeśli się na tym nie znamy. Na przegląd klimatyzacji jeżdżę zawsze późną wiosną i jestem zadowolona.
    Cytuj
  • Agna 19 sie 2016, 9:54
    Ja muszę po urlopie klimę nabić na nowo.
    Cytuj
  • Ogryzka 23 wrz 2016, 18:57
    Ja ostatnio robiłam przegląd. Calkiem nieźle na tym wyszła bo w ASO forda jest teraz za 99zł , a robia w tej cenie sprawdzenie działania wszystkich podzespołów, oględziny pod względem wszystkich uszkodzeń oraz wycieków, badanie szczelności układu z wykorzystaniem promieni ultrafioletowych, próba wydajności oraz pomiar temperatur i dezynfekcja układu. Potem nabiłam i myślę, ze spokojnie będzie na cały następny, a może i kolejny sezon.
    Cytuj
  • jarek7 23 cze 2017, 10:30
    Też niedawno robiłem w ASO Forda, teraz można się na przegląd umówić przez ich stronkę https://secure.ford.pl/Hidden/Motorcraft/OSBOV od razu sobie wybrać termin i czego przegląd
    Cytuj
  • Izdalski 26 cze 2017, 22:07
    A to każdy model Forda podlega pod tą akcję serwisową? Mam Kuge, to też będę mógł zrobić przegląd i ewentualnie wymienić filtr w promocyjnej cenie?
    Cytuj
  • Masa 26 cze 2017, 22:15
    Zgadza się, każdy model Forda może skorzystać z tej promocji, ale każdy z klimatyzacją uśmiech W każdym razie akcja trwa do końca miesiąca, więc warto się pośpieszyć w razie czego.
    Cytuj
Samochody, usługi transportowe - dyskusje na forum