Favore.plForumSamochody, usługi transportowe

Tapicerka welurowa czy skórzana

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Tapicerka welurowa czy skórzana

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • milena19 23 sie 2010, 14:13
    W najbliższym czasie mam zamiar kupić moje pierwsze autko. Zastanawiam się jaka tapicerka jest lepsza skórzana, czy welurowa? Jakie są ich wady i zalety ? Która z nich jest wygodniejsza w codziennym użytkowaniu ? Czekam na wasze opinie uśmiech
    Cytuj
  • farko 23 sie 2010, 16:55
    Moim zdaniem skóra jest o wiele wygodniejsza w codziennym użytkowaniu. O wiele łatwiej jest usunąć jakąkolwiek plamę, właśnie z tapicerki skórzanej. Wystarczy raz na jakiś czas przetrzeć ją jakimś specyfikiem do pielęgnacji skóry i wygląda jak nowa.
    Cytuj
  • domik 23 sie 2010, 17:20
    Dokładnie! Niektóre plamy są niemożliwe do usunięcia z tapicerki welurowej. Ze skórą nie ma tego problemu, wystarczy ją lekko przetrzeć i każda plama znika wielki uśmiech
    Cytuj
  • farko 23 sie 2010, 21:08
    Ponadto dochodzą walory estetyczne. Każdy samochód z tapicerka skórzaną wygląda bombowo!
    Cytuj
  • adi_84 23 sie 2010, 21:24
    Skóra wygląda ładnie tylko w nowym samochodzie, który właśnie wyjechał z salonu. Po pewnym czasie zaczyna się gnieść, wyciągać. Bardzo łatwo jest ją zarysować, więc trzeba być ostrożnym uśmiech
    Cytuj
  • finemon 23 sie 2010, 22:43
    Ja zdecydowanie odpuściłbym sobie skórę. W lecie potwornie się nagrzewa i człowiek strasznie się do niej klei. W zimie jest ona lodowata w chwili kiedy wsiadamy do samochodu. Welur moim zdaniem jest o wiele wygodniejszy. Wybór należy do ciebie.
    Cytuj
  • malicja 24 sie 2010, 1:58
    Jeśli masz małe dzieci, to skóra jest doskonałym pomysłem. O wiele łatwiej jest ją utrzymać w czystości !
    Cytuj
  • speed_devil 24 sie 2010, 7:27
    finemon napisał:Ja zdecydowanie odpuściłbym sobie skórę. W lecie potwornie się nagrzewa i człowiek strasznie się do niej klei. W zimie jest ona lodowata w chwili kiedy wsiadamy do samochodu. Welur moim zdaniem jest o wiele wygodniejszy. Wybór należy do ciebie.
    Muszę przyznać, że nagrzewanie się skóry w czasie letnich miesięcy potrafi być bardzo uciążliwe. Często jedynym rozwiązaniem jest włączenie klimy na maxa, zanim człowiek wsiądzie do nagrzanego samochodu.
    Cytuj
  • farko 24 sie 2010, 11:06
    Ja staram się parkować w cieniu wielki uśmiech
    Cytuj
  • rumbok 24 sie 2010, 11:59
    Skóra po pierwsze ładnie wygląda. Po drugie wygodnie się w niej siedzi. Po trzecie bardzo łatwo usunąć z niej jakąkolwiek plamę. Jeśli ma się w samochodzie klimę i podgrzewane fotele, to ani mróz , ani słońce nie są zbyt uciążliwe. Jak dla mnie, to tylko i wyłącznie skóra wielki uśmiech
    Cytuj
1 2 z 2  
Samochody, usługi transportowe - dyskusje na forum