Favore.plForumSamochody, usługi transportowe

Tapicerka welurowa czy skórzana, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Tapicerka welurowa czy skórzana

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • basior 24 sie 2010, 14:39
    Jedyna rzecz na jaka trzeba uważać przy tapicerce skórzanej to zarysowania smutny
    Cytuj
  • adi_84 24 sie 2010, 17:57
    Jeśli chodzi o uszkodzenia mechaniczne to welur jest o wiele mocniejszy od skóry. Na skórze po jakimś czasie robią się brzydkie wytarcia. Bardzo łatwo jest ją zadrapać paskiem, kluczami, czy czymkolwiek innym. Ja jestem zwolennikiem weluru !
    Cytuj
  • ksana 24 sie 2010, 20:15
    Piszecie, że o wiele łatwiej jest utrzymać czystość w samochodzie z tapicerką skórzaną. Moim zdaniem jest zupełnie odwrotnie. Welur wystarczy odkurzyć raz na kilka miesięcy i wygląda jak nowy. Na skórze już po kilku dniach po przetarciu pojawia się widoczna warstwa kurzu. Jedyny problem mogą stanowić plamy, ale jeśli nie masz małych dzieci, które mogą ci coś rozlać na tapicerkę , to radzę ci dobrze zdecyduj się na welur !
    Cytuj
  • adi_84 24 sie 2010, 21:15
    Nie lada wyzwaniem może okazać się znalezieniu używanego samochodu z tapicerką skórzaną w stanie, który by cię zadowolił.
    Cytuj
  • muzycom 13 wrz 2010, 9:32     (ostatnio zmieniony przez autora 13 wrz 2010, 9:33, w całości zmieniany 1 raz)
    Skóra jest materiałem długowiecznym. Jednak, aby się nią cieszyć przez wiele lat należy ja odpowiednio konserwować. Ryzyko powstania rysy, wytarć można w dużym stopniu ograniczyć stosując odpowiednie środki konserwujące.

    Jeśli nawet powstaną wytarcia, czy rysy bardzo łatwo można je usunąć. Skóra daje się ponownie farbować, można usuwać pęknięcia i rysy. W wypadku weluru najczęściej pozostaje tylko wymiana.

    Jest sporo zakładów, które się tym profesjonalnie zajmują. Zresztą zobaczcie nasze usługi:
    http://www.favore.pl/189955_renowacja-tapicerki-skorzanej-mirsk.html

    Jeśli macie jakieś problemy z tapicerką skórzaną z chęcią pomogę, poradzę jak je rozwiązać.

    Pozdrawiam
    Łukasz
    Cytuj
  • szejnem 14 maj 2013, 10:44     (ostatnio zmieniony przez autora 17 maj 2013, 8:38, w całości zmieniany 1 raz)
    Myślę jednak, że welurowa. W lato jakby taka skóra się nagrzała u Ciebie w aucie to nie szło by wysiedzieć w aucie.
    Cytuj
  • Anula92 19 maj 2013, 15:21
    Ja osobiście wolałabym skórzanąwielki uśmiech
    Cytuj
  • fawor 20 maj 2013, 0:29
    Jasne,że welurowa. Na skórzanej poci się tyłek, wstajesz i masz całe plecy i spodnie mokre... skóra wcale nie jest fajna. przebiegły
    Cytuj
Samochody, usługi transportowe - dyskusje na forum