Favore.plForumSamochody, usługi transportowe

Ubezpieczenie samochodu, strona 3

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Ubezpieczenie samochodu

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • waloria 20 wrz 2013, 10:53
    Albo w ogole nie dostac wyplaty od ubezpieczenia język bo tez jest taka mozliwosc.
    Cytuj
  • rabarbar 23 wrz 2013, 15:16
    W jakiej firmie najlepiej ubezpieczyć samochód? Jest to moje pierwsze auto..
    Cytuj
  • szarlottka 16 paź 2013, 21:18     (ostatnio zmieniony przez autora 17 paź 2013, 11:12, w całości zmieniany 1 raz)
    Z ubezpieczeniem samochodu różnie bywa, raz wypłacają raz nie. Miałam już kiedyś przeboje z ubezpieczalnią, dlatego kupiłam lokalizator pojazdu. Czuję się trochę pewniej i mam nadzieję że w razie kradzieży odzyskam samochód.
    Cytuj
  • 10 lut 2014, 20:01
    Z tymi ubezpieczeniami to zawsze tak jest jak znajda kogos kto nie zna prawa lub nie wezmie se adwokata to zawsze kombinuja zeby nie wyplacic. Polecam adwokatow od tego typu spraw w razie klopotow .

    Cytuj
  • erykit 19 lut 2014, 17:28     (ostatnio zmieniony przez autora 21 lut 2014, 8:46, w całości zmieniany 1 raz)
    A czy ktoś z was orientuje się czy auto które jest w leasingu jest droższe w ubezpieczeniu? Planuję w najbliższej przyszłości zaciągnąć samochód - robię rachunek wszystkich za i przeciw. [url=http://www.comperia.pl/leasing]Tutaj[/url] czytam sobie o leasingu i nic tam niestety nie napisali o ubezpieczeniu i jego kosztach.
    Cytuj
  • Mira_K 2 mar 2014, 11:57
    fawor napisał:W Centrum Ubezpieczeń Komunikacyjnych wszytko ci wyliczą, u mnie wyszło że w Allianz ie mam najtaniej. Wszystko zależy od rodzaju auta. uśmiech
    I w Cuk mogą też na raty rozłożyć polisę, fajna opcja jak się nie chce zbytnio obciążać budżetu.
    Cytuj
  • Misiek424242 2 maj 2014, 11:38
    Temat stary ,ale odkopywany przez ludzi jak widzę więc i ja się tutaj wypowiem. Fajne ubezpieczenia samochodu posiada sygma bank polecam sprawdzić i zobaczyć co oferują ja posiadam jedno z ich ubezpieczeń bezpiecznie w drodze mają wysokie sumy ubezpieczenia ,a trzeba moim zdaniem płacić nie dużo.
    Cytuj
  • mfind 5 maj 2014, 8:44
    KrzysztofKuznik napisał:Z tymi ubezpieczeniami to zawsze tak jest jak znajda kogos kto nie zna prawa lub nie wezmie se adwokata to zawsze kombinuja zeby nie wyplacic. Polecam adwokatow od tego typu spraw w razie klopotow .
    Witam,

    Niestety często spotykamy się z sytuacjami, gdy cieżko wyegzekwować należne nam świadczenie z tytułu ubezpieczenia. Aby nie dopuścić do takiego stanu rzeczy, warto poznać triki jakie stosują ubezpieczyciele i sposoby walki z nimi. Polecam uwadze artykuł na ten temat, dostępny na naszej stronie internetowej http://www.mfind.pl/dochodzenie-odszkodowan/ubezpieczyciel-odmowil-wyplaty-odszkodowania-jak-z-tym-walczyc-jakie-sztuczki-stosuja-ubezpieczyciele-by-nie-wyplacic-odszkodowania/. W razie pytań bądź wątpliwości - chętnie podpowiem.

    Pozdrawiam,
    Kamil Świderski – Mfind
    Cytuj
  • UllKa 30 paź 2017, 13:01
    W przypadku problemów może się przydać pakiet pomocy prawnej, który otrzymuje się w cuk do każdej rocznej polisy.
    Cytuj
  • han26 2 gru 2017, 13:59
    Ten pakiet tylko w cuk otrzymuje się do ubezpieczenia.Fajna sprawa.
    Cytuj
Samochody, usługi transportowe - dyskusje na forum