Favore.plForumSprzęt elektroniczny, fotografia

Bezprzewodowy telefon stacjonarny

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Bezprzewodowy telefon stacjonarny

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • CellPS3 21 sty 2011, 10:31
    Jaki najlepiej kupić bezprzewodowy telefon stacjonarny. Myślałem o Siemensie bo podoba mi się stylistyka .
    Liczy się też zasięg, aby nie było problemu z chodzeniem ze słuchawka po domu.
    Cytuj
  • Andorek 21 sty 2011, 14:28
    Ja bym tam brał najtańszy. Po co mi telefon bezprzewodowy skoro jest już tyle komórek.
    Cytuj
  • Buyer 21 sty 2011, 17:22
    A ten telefon to ma mieć jakieś wyposażenie dodatkowe - sekretarkę? Bo takie gadżety podnoszą cenę telefonu, a nie każdy z nich korzysta.
    Cytuj
  • Eru 21 sty 2011, 20:20
    W telefonie bezprzewodowym najlepsza opcja to tryb głośnomówiący. Wciskach guzik i stawiasz słuchawkę koło siebie. Nie masz rąk zajętych i możesz robić inne rzeczy. W kuchni się bardzo przydaje.

    Bezprzewodowe telefony widziałem już po 100 zł, ale po 600 zł też są.

    Telefon bezprzewodowy Panasonic KX-TG2511PDT ok 105 zł
    Telefon wyposażony w 1,4-calowy wyświetlacz LCD oraz system głośno mówiący.
    Model zapewnia nawet 17 godzin ciągłych rozmów lub 180 godzin pracy w trybie czuwania.



    Telefon bezprzewodowy Panasonic KX-TG6521PDM
    telefon bezprzewodowy wyposażony w 1,8-calowy wyświetlacz LCD, system głośno mówiący oraz cyfrowy automat zgłoszeniowy.
    Telefon posiada także cyfrowy automat zgłoszeniowy z ok. 18 min czasem nagrywania.


    I cała masa innych modeli.
    Cytuj
  • Domator30 21 sty 2011, 21:14
    Ja mam w domy Siemensa Gigaset C385. Ma dobry zasięg, tryb głośno mówiący i sekretarkę na 25 minut. Ładnie wygląda. Ma tylko jedno małe ale. Menu jest tak porąbane, że trudno się rozeznać co i jak. W ogóle jest mało intuicyjne.
    Cytuj
  • GUEST 21 sty 2011, 22:26
    Jakbym mia brać to bardziej jakiegoś Panasonica.
    Ale tylko takiego co ma akumulatorki AA. Niektóre modele mają jakieś dziwne dedykowane bateryjki i ich zakup jest drogi. Czasem trudno nawet dostać takie bateryjki. Miałem tak z telefonem United 9000 (stara cegła z anteną). Koszt baterii ok 50 zł. Bez sensu.
    Cytuj
  • Megawacik 22 sty 2011, 0:50
    Polecam Panasonics DECT Panasonics KX-TGA807PD lub Philips KX-TGA711FX

    W pierwszym że nie można niestety wyciszyć dzwonka gdy sie nie ma ochoty odebrać połączenia. Drugi natomiast w przypadku przeglądania historii połączeń nie wyświetla opisu, który przyszedł w CLIP'ie. Oba nie synchronizują zegara z CLIP'a i trzeba ręcznie go ustawiać.
    Cytuj
  • szomber 10 paź 2011, 0:39
    teraz już chyba nie robią tych dużych baterii, tez przyłącze się do polecania panasoników, głównie ze względu na dźwięk, który jest o wiele bardziej wyraźny
    Cytuj
  • Favoritka87 24 lis 2011, 12:21
    uważam, że Siemens to dobry wybór, przede wszystkim dlatego, że ma właśnie spory zasięg, ładnie sie prezentuje, jego cena też nie zwala z nóg i bardzo długo się dobrze sprawuje, bo jest to mało awaryjny sprzęt
    Cytuj
Sprzęt elektroniczny, fotografia - dyskusje na forum