Favore.plForumSprzęt elektroniczny, fotografia

Nagrywanie rozmów telefonicznych

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Nagrywanie rozmów telefonicznych

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Manko 17 sty 2011, 11:54

    Czy istnieje jakiś sposób aby nagrywać rozmowy telefoniczne przychodzące lub wychodzące z telefonu stacjonarnego.
    Dzwonią mi jacyś przedstawiciele handlowi i starają się opchnąć co tylko się da. Nie chcę, aby tak zmanipulowali moją wypowiedzią, że niby ja zgodziłem się na zakup czegoś tam. A tak miałbym dowód.
    Cytuj
  • PCdrom 17 sty 2011, 15:25
    Zdaje się są takie centralki co się je podłącza między telefonem i gniazdkiem i one nagrywają rozmowy. Coś podobnego widziałem w firmie handlowej, ale w domu to jeszcze nie.
    Cytuj
  • 7Dekoder 17 sty 2011, 18:55
    Dzwonią, namawiają i oszukują taki jest przedstawiciel handlowy. Ma plan sprzedaży i musi go zrealizować, a jak nie to niższa prowizja. Kiedyś była chyba afera z Tele2. Jakieś szkolenia co i jak opychać. I przez takie praktyki albo zbankrutowała albo się wycofała z Polski.
    Cytuj
  • Komputerowiec 17 sty 2011, 20:23
    Patrz na tę stronę - cała masa urządzeń
    http://www.4diginet.com.pl/pokaz.php?tab=1&kol=4

    Problem jest taki, że nagrywają rozmowę na komputer.
    Cytuj
  • Manko 17 sty 2011, 21:49
    Na komputer? Czyli ten musiałby być cały czas włączony. To nie wchodzi w grę.
    Cytuj
  • 7z9 17 sty 2011, 23:41
    Albo ta stronka
    http://detektywistyka.rubikon.pl/interfejs.html

    Podłącza się dyktafon do linii
    Cytuj
  • Zalto 18 sty 2011, 1:25
    Mam pytanie: "Czy karalne jest nagrywanie rozmów telefonicznych?". Gdybym chciał nagrywać rozmowy telefoniczne, z telefonu komórkowego czy stacjonarnego - nagrywana osoba nie byłaby powiadomiona o fakcie nagrania przed nagraniem. Jakie są konsekwencje takiego czynu i czy osoba nagrywana mogłaby skutecznie pozwać nagrywającego?
    Cytuj
  • PlugandPlay 18 sty 2011, 1:50
    Swoją rozmowę zawsze można nagrać. Kto ci sprawdzi, że nagrywasz. Gorzej z upublicznieniem. Trzeba mieć zgodę nagrywającego.
    Dlatego jak dzwonisz na infolinię np. banku to słyszy sie komunikat "Rozmowa będzie nagrywana. Jezeli nie wyrażają panstwo zgody prosimy o zakończenie połączenia".
    Cytuj
  • 100euro 18 sty 2011, 6:10
    Dyskretne podsłuchiwanie i nagrywanie rozmów (bez uzyskania zgody którejś ze stron) może przeprowadzać tylko osoba, dla której dana rozmowa jest przeznaczona.
    Należy pamiętać, że podsłuchiwanie i nagrywanie rozmów telefonicznych przez osoby nieuprawnione jest przestępstwem z art. 267 kodeksu karnego.
    Za dużo Ziobry się kiedyś naoglądaliście.
    Cytuj
  • USB123 18 sty 2011, 9:14
    Większość urządzeń nagrywa na kompa. W takiej sytuacji lepiej jest kupić dyktafon i adapter. Nagrane pliki zawsze można z grać z dyktafonu na komputer.
    To chyba jest najtańsze rozwiązanie. Generalnie centrali do nagrywania to wydatek rzędu kilku tysięcy złotych.
    Instytucje mogą usługę zamówić we FreecoNet lub innej firmie.
    Tak jak mówię do domu albo dyktafon z adapterem, albo adapter podłączyć do kompa.
    Cytuj
1 2 z 2  
Sprzęt elektroniczny, fotografia - dyskusje na forum