Favore.plForumSprzęt elektroniczny, fotografia

Czy warto kupić telewizor 3D ?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Czy warto kupić telewizor 3D ?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • elina 22 sie 2010, 14:10
    Mąż już od kilku miesięcy próbuje mnie przekonać do zakupu telewizora 3D. Ja jednak nie mogę się jakoś zdecydować. Wydaje mi się, że jest to strata pieniędzy. Co sądzicie o telewizji w technologi 3D? Czy ktoś z was posiada taki telewizor? Czy warto kupić sprzęt?
    Cytuj
  • gelbo 26 sie 2010, 14:54
    Mam identyczny dylemat... generalnie dochodze do wniosku, że na chwilę obecną zakup telewizora z 3D to wyrzucanie kasy w błoto. Technologia jest w miarę młoda, telewizory zużywają masakryczne ilości energii, wydaje mi się, że za jakies pół roku będzie taniej.
    Cytuj
  • artone 26 sie 2010, 18:13
    Podobno nie wszyscy mogą oglądać filmy 3D. 5% do 10% amerykanów cierpi na ślepotę stereo. Osoby te nie mogą dostrzec wymiaru głębi 3D.
    Cytuj
  • gacek22 26 sie 2010, 20:43
    To nieźle. Wydajesz ładną sumkę na nowiutki telewizor po czym okazuje się, że wyrzuciłeś kasę w błoto skrzywienie
    Cytuj
  • artone 26 sie 2010, 21:18
    Technologia 3D to nowość na rynku i póki co taki telewizor jest dosyć drogi. Nie będę myślał o zakupie takiego sprzętu jeszcze przez kilka lat.
    Cytuj
  • gacek22 27 sie 2010, 0:32
    "Jeśli jesteś nastolatką, kobietą w ciąży, seniorem lub pijany nie powinieneś oglądać telewizji 3D" Takie coś znalazłem na jednym z serwisów internetowych. Ale wytłumaczcie mi jak można oglądać meczyk w telewizji bez browarka w ręku wielki uśmiech
    Cytuj
  • kamak 27 sie 2010, 1:19
    Telewizorom 3D jest jeszcze daleko do doskonałości. Jednak pierwsze lcdki i plazmy też miały pewne wady, które z czasem stopniowo zostały wyeliminowane. Moim zdaniem trzeba się trochę wstrzymać z zakupem 3D. Wszystko w swoim czasie wielki uśmiech
    Cytuj
  • samuraj 28 wrz 2010, 17:47
    Mnie też się wydaje, że za jakiś czas ceny spadną, a jakość telewizorów 3D pójdzie w górę. Producenci wyeliminują najbardziej rażące błędy i produkt stanie się popularny na rynku. A wtedy trzeba się zastanowić nad zakupem - wszak to XXI w. przymrużenie oka A do tego czasu polecam inny sprzęt, który sprawdzi się też z telewizorami 3D - odtwarzacze multimedialne. Bardzo fajna sprawa, a można już kupić w dobrej cenie. Zresztą sami zobaczcie jakie możliwości stwarza http://www.humanmedia.pl/mBox_R3150S.html i co o tym sądzicie? Według mnie świetny sprzęt.
    Cytuj
  • zsp 13 paź 2010, 15:42
    A czy to oglądanie w 3D nie jest przypadkiem niezdrowe? Po co tak mieszać sobie w głowie i w oczach. Oglądanie filmów na zwykłym ekranie wydaje się być przecież w zupełności wystarczające.
    Cytuj
  • agent007 18 paź 2010, 16:59
    Podobno teraz telewizory 3D mocno tanieją. Poczekałbym jeszcze do nowego roku. Myślę, że wtedy taki zakup będzie się już naprawdę opłacał.
    Cytuj
1 2 z 2  
Sprzęt elektroniczny, fotografia - dyskusje na forum