Favore.plForumSprzęt elektroniczny, fotografia

Czy warto kupić telewizor 3D ?, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Czy warto kupić telewizor 3D ?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Holo_gram 18 paź 2010, 19:51
    Obecnie nie ma sensu kupować telewizora 3D. Choć mocno one tanieją, to na razie nikt nie skorzysta z ich ukrytej mocy. Przecież nie ma jeszcze kanałów 3D. Tak samo jak z tym całym HD. Ludzie rzucili się na telewizory HD i myśleli, że ich serial teraz będzie ekstra wyglądał. A tu niespodzianka. Nie było poprawy jakości obrazu. Dopiero teraz po latach są dostępne kanały HD i to w specjalnych pakietach.

    Oczywiście jak kogoś stać na 3D to niech kupuje. Jeśli ma się jeszcze PS3 i jakieś gry w 3D to można trochę nacieszyć oko. Ale po co się spieszyć z zakupem - telewizor 3D to nie zając nie ucieknie. Polacy to taki dziwny naród. Sąsiad kupił to i ja muszę mieć na zasadzie "postaw się, a zastaw się".
    Cytuj
  • Basia26 18 paź 2010, 22:20
    Oglądałam Oszukać przeznaczenie 4 - 3D i jakie było moje zdziwienie co zobaczyłam.
    Telewizor nie był 3D ale do filmu na DVD były dołączone okulary umożliwiające zobaczenie tego cudu.
    Oszustwo wielkie. To nie żadne 3D tylko bardziej wyraźny pierwszy plan. I te kolory jakieś blade.
    Jak słowo daję, lepiej było oglądać film bez tych udziwnień. Dobrze, że w pudełku były dwa filmy ten niby 3D i zwkły.

    Cytuj
  • annaskora75 16 lis 2011, 10:02
    Jeśli chodzi o 3D to mam cyfrę i tam raz na miesiąc puszczają film w trójwymiarze. Mój telewizor jest stary i kineskopowy dlatego pomimo, że płacę( w sumie nie ja tylko mój mąż dał się naciągnąć sprzedawcy) za hd i tak nie mogę jej kilku miesięcy dostrzec. Właśnie wybieraliśmy nowy telewizor i mi osobiście bardzo podobają się telewizory BRAVIA, a Wiktor nie widzi różnicy pomiędzy LG, a LPG wiec dlatego pytanie: co wybrać żeby cieszyć się 3D i fullHD?
    Cytuj
  • Mesko 25 lis 2011, 13:20
    Na onet jest info o TV 3d za 1500 zł
    A ile programów mamy w 3D, trochę jest na cyfrze+, a ile Polaków ma tą platformę?
    Cytuj
  • xudneg 27 lis 2011, 11:28
    Myślę że warto rozrywka 3D nabiera nowego wymiaru uśmiech to naprawdę rewelacyjna zabawa
    Cytuj
Sprzęt elektroniczny, fotografia - dyskusje na forum