Favore.plForumSprzęt elektroniczny, fotografia

Czy warto mieć w domu wypiekacz do chleba?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Czy warto mieć w domu wypiekacz do chleba?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • konto_usuniete_213055 30 lis 2010, 11:43
    Przechodziłam koło piekarni i tak mi zapchniało świezopieczonym chlebem, że mam ochotę robić go sama. Pieca w domu nie zbuduję wielki uśmiech , ale są takie wypiekacze do chleba. Czy chleb zrobiony w tamim opiekaczu będzie dobry? Czy jest to trudne do zrobienia?. Podobno wszystko robi się samo.
    Cytuj
  • Szaraczek 30 lis 2010, 11:56
    Jak ktoś lubi własny chlebek i ma z tego satysfakcję to warto kupić . Mam wypiekacz i nie żałuję zakupu, choć też na początku miałam wątpliwości.
    A w takim wypielaczu można zrobić nie tylko chleb ,ale również ciasto na makaron, pierogi , pizzę dżemy. Na początku zapewne nie wyjdzie taki chlebuś jak w reklamach, ale praktyka czyni mistrzem.
    Cytuj
  • Wzornik 30 lis 2010, 12:14
    Widziałem produkty moulinexa - całkiem zgrabne i niedrogie wypiekacze do chleba. Firma jest dość dobra, więc myślę, że ten wypiekacz też by się nienagannie sprawował. Ogólnie wypiekacze różnią się tylko ilością mieszadeł (1 lub 2) i foremką. Tam gdzie są dwa mieszalniki , wypiekacz jest bardziej podłużny, a te z jednym krótsze i wyższe.
    Do chleba bardziej nadaje się z jednym mieszalnikiem, ale do bagietek już z dwoma. Jak smakuje chleb to nie powiem, bo nigdy nie próbowałem.
    Cytuj
  • TechNews 30 lis 2010, 12:29
    Na stronie
    Wypiekacz do chleba Moulinex vs. Zelmer
    http://www.inspektor24.pl/gadzety/wypiekacz_do_chleba_moulinex_vs._zelmer.html

    Jest porównanie dwóch opiekaczy do chleba - cena tego pierwszego jest aż dwa razy większa niż Zelmera. Sokoro takie produkty są na rynku, to się sprawdzają.
    Cytuj
  • Ciekawski 30 lis 2010, 16:11
    Tak sobie liczyłem, że ten chlebek z wypiekacza nie będzie taki tani. Składniki, prąd, zakup urządzenia to wyjdzie ze dwa razy drożej niż w piekarni.
    Cytuj
  • Basia26 30 lis 2010, 16:50
    Fajna sprawa z tymi wypiekaczami. Sama nie mam, ale też wiele razy o tym myślałam. Nie mam za bardzo czasu na bawienie się w gospodynię, ale perspektywa chrupiącej skórny wydaje się bardzo kusząca.
    Tu nie w tym rzecz czy taki chleb będzie droższy od tego ze sklepu czy nie, tylko frajda że coś zrobiło się samemu.
    Cytuj
  • HaAnia 22 lip 2011, 16:44
    Większość osób kupuje, piecze z zapałem chleb codziennie przez miesiąc, a później... odkłada. Dlatego moim zdaniem troche nie ma sensu, lepiej i wybrać dobry piekarnik, niż wydawać pieniądza na wypiekacz. Chyba, że ktoś rzeczywiście jest pewny, że jego zapał nie osłabnieprzymrużenie oka
    Cytuj
  • hekate 29 lip 2011, 15:41
    Jeżeli często pieczesz chleb, to na pewno taki wypiekacz będzie dla Ciebie idealny. Sama się zastanawiam, czy nie kupić sobie taki. Szczególnie, że jest teraz w promocji, także przynajmniej nie wydałabym na niego za dużo pieniędzy.
    Cytuj
  • cucu 7 paź 2011, 11:19
    Moim zdaniem warto mieć coś takiego. Czasem mam ochotę zjeść taki domowy chlebek, z chrupiąca skórką własnoręcznej roboty. W sklepach ciężko jest na taki trafić, a jak się ma wypiekacz do chleba, to nie ma problemu, spokojnie można zrobić taki pyszny chlebek samemu. Na magicznej planecie widziałam coś takiego, myślę, ze warto w to zainwestować.
    Cytuj
  • peana 7 paź 2011, 13:16
    Jeżeli masz pewność, że często będziesz wypiekać samodzielnie chleb, to na pewno możesz w taki wypiekacz zainwestować. Jednak często bywa tak, że parę razy z takiego sprzętu się skorzysta, a potem leży on bezużytecznie gdzieś w kącie. Także jednak warto przemyśleć ten zakup.
    Cytuj
1 2 z 2  
Sprzęt elektroniczny, fotografia - dyskusje na forum