Favore.plForumSprzęt elektroniczny, fotografia

Czy warto mieć w domu wypiekacz do chleba?, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Czy warto mieć w domu wypiekacz do chleba?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • cucu 4 lis 2011, 11:49
    Oczywiście, ze warto mieć coś takiego - chlebek wychodzi przepyszny, wszyscy domownicy maja frajdę, bo mogą zjeść coś innego, niż to, co w sklepie czy piekarni. Takie urządzenie nie jest drogie, widziałam tanio w medialuxie, więc warto kupić. Na pewno nikt nie będzie żałował.
    Cytuj
  • robson00 11 lis 2011, 17:32
    Jak żona namawiała mnie zakup takiego wypiekacza to nie byłem przekonany. Kolejny niepotrzebny sprzęt ;-) Ale w końcu dałem się namówić, kupiliśmy takiego Moulinexa i teraz ja go najbardziej chwalę :-D Taki chleb jest baardzo dobry
    Cytuj
  • annaskora75 23 lis 2011, 13:16
    Moja znajoma taki ma i jest bardzo zadowolona. Ja swój chlebek piekę tylko na święta, robię go według starej receptury, który mam jeszcze od swojej babci, a ona była z kresów. Długo robi się zakwas ale mój whirlpool piekarnik potrafi go dobrze wypiec pomimo, że nie jest gliniany ani kamienny.
    Cytuj
  • Favoritka87 6 lut 2012, 12:24
    ja uważam, że wypiekacz do chleba to jest bardzo fajne urządzenie, jesli ktos tylko ma czas na to, żeby piec chleb to jak najbardziej jest to najprostszy sposób, żeby to zrobić, poza tym teraz te wypiekacze nie sa bardzo drobie, także jest to też fajna opcja na prezent
    Cytuj
  • goryczka 9 lut 2012, 9:18
    Ja piekę w zwykłym piekarniku i też wychodzi pyszny
    Cytuj
  • Marcelina79 18 lut 2012, 10:15
    Niestety zdarza się, że najpierw kupujemy coś, korzystamy z tego przez miesiąc i na tym koniec. Ja mam toster i gofrownicę. Na początku codziennie były w ruchu, później coraz rzadziej, ale w sumie nie żałuję, że je posiadam. Jak ktoś piecze chleb, to też nie powinien sobie żałować tego urządzenia. Polecam jak ktoś wcześniej MOULINEX np. taki. Ale jak ktoś nie chce, to ze zwykłego piekarnika też wychodzi dobry chleb. Miałam możliwość spróbowania i był bardzo dobry.
    Cytuj
Sprzęt elektroniczny, fotografia - dyskusje na forum