Favore.plForumSprzęt elektroniczny, fotografia

Depilator laserowy / ipl

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Depilator laserowy / ipl

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • kava 10 maj 2017, 9:45
    Dziewczyny któraś z Was posiada?? Myślałam o modelu ipl babyliss, szybko to daje efekt? Któraś z was ma taki depilator w domu, koszt chodzenia na zabiegi do salonu trochę mnie przeraził dlatego pomyślałam o własnym sprzęcie
    Cytuj
  • zonja 11 maj 2017, 12:13
    Ja mam ipl babylissa i mi się podoba. Dobrze działa, włosy odrastają po około dwóch miesiącach, ale są coraz słabsze i jest ich coraz mniej, wiem ze będzie pod tym względem jeszcze lepiej, na razie za krótko używam sprzętu. Widziałam teraz promocję na model G946E -dostajesz 100 zł do sklepu Mohito. Możesz skorzystać z niej jak jesteś zdecydowana na zakup.
    Cytuj
  • kava 12 maj 2017, 10:33
    a jak z tej promocji skorzystać?? Boli taka depilacja? Ja to jestem panikara i zwykły depilator wywaliłam bo za bardzo mnie bolało smutny
    Cytuj
  • zonja 12 maj 2017, 18:34
    ale z Ciebie panikara, depilacja IPL nie jest bolesna uwierz to super sprzęt, przecież dopasowujesz sobie błyski do swojego rodzaju skóry i działasz.. a jak chcesz skorzystać z promocji to zachowaj paragon, pobierz formularz zgłoszeniowego ze strony www.babyliss-totallook.pl z zakładki ,,promocje”. i gotowe uśmiech
    Cytuj
  • shogue 15 maj 2017, 13:40
    Super sprzęt, ja też jestem zadowolona z efektów, początkowo sceptycznie podchodziłam do tego typu depilacji ale jak zobaczyłam efekty to się ucieszyłam z wyboru IPL
    Cytuj
  • kava 20 cze 2017, 14:22
    dzięki dziewczyny że mnie uspokoiłyście, kupilam ten depilator babyliss, faktycznie nie boli uśmiech nawet bikini bez problemu daje radę, dobrze że jest apka z przypominajką bo ja nie ufam swojej pamięci ani zapiskom
    Cytuj
  • ZoHaHa 27 cze 2017, 22:20
    Własnie zostałam szczęśliwą posiadaczką G945E wielki uśmiech Dostałam na urodziny trochę kaski od mamy i teściowej, postanowiłam wydać na siebie. A jak policzyłam cenę kilku zabiegów depilacji to bardziej opłaciło mi się kupić depilator. Póki co o efektach niewiele mogę powiedzieć, bo dopiero po 2 depilacjach jestem, ale myślę, że będę zadowolona. W użyciu jest łatwy, a bałam się, że nie ogarnę, albo, że będzie bolało, ale jest ok uśmiech
    Cytuj
  • zataraa2 7 sie 2017, 15:47
    Ja mam model babyliss i jest świetny, przez wakacje robię przerwę ale nie muszę się martwić o golenie nóg, mam spokój uśmiech na pewno to dużo bardziej opłacalne niż chodzenie do kosmetyczki, raz inwestujesz i masz spokój
    Cytuj
  • Ecia 31 sie 2017, 22:25
    Kiedyś miałam wielką ochotę kupić depilator właśnie ipl, ale to też trzeba powtarzać.
    Więc póki co wystarczy mi epilfree uśmiech
    Cytuj
  • zataraa2 24 paź 2017, 12:35
    Ale wydajesz raz kasę, potem powtarzanie to nie żadnej problem, chyba możesz poświęcić pół godzinki raz na jakiś czas, a potem to już tylko takie zabiegi przypominające i robi się je coraz rzadziej.
    Cytuj
1 2 z 2  
Sprzęt elektroniczny, fotografia - dyskusje na forum
Poprzednia: Sterowniki PLC