Favore.plForumSprzęt elektroniczny, fotografia

Drukarka do zdjęć jaka, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Drukarka do zdjęć jaka

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Zosia_Samosia 8 sty 2011, 14:53
    a może zamiast atramentowej pomyśleć o laserowej. Są już takie laserowe kolorowe, droższe ale już nie w cenie 3-4 tys. zł tylko za 1000 zł.
    Cytuj
  • Holo_gram 8 sty 2011, 16:24
    Laserowych do druku foto to nie polecam, bo:

    -domowe drukarki kolorowe laserowe, mają niską rozdzielczość 600x600 dpi. Niestety, wydruk będzie ziarnisty, i mało szczegółowy, zwł. przy małych zdjęciach.
    - Domowe drukarki kolorowe laserowe, nie mają możliwości drukowania na grubych papierach.
    - Tak jak toner nie wsiąka w papier, nie ma możliwości wydruku foto o prawdziwej matowej czy błyszczącej powierzchni.

    Jeśli już jakaś laserówka to może drukarka HP CP1215 lub Konica Minolta 1600W.
    Cytuj
  • Bozenna90 23 lut 2012, 11:17     (ostatnio zmieniony przez autora 23 lut 2012, 11:31, w całości zmieniany 1 raz)
    A jaki masz budżet? Trzeba dokładnie sprawdzać ile potem kosztuje eksploatacja bo czasami drukarka nie jest droga a potem tusze i papiery zwiększają koszty użytkowania. Czy niektóre lustrzanki są „przypisane” do konkretnych modeli drukarek? Warto sugerować się zaleceniami producenta?
    Cytuj
  • kamjan 29 sty 2013, 13:20
    Może Canon z serii pixma...mg5250 ? W dzisiejszych czasach gdzie zdjęcia robi się masowo nie patrząc na ilość zdjęć zrobionych. Gdzie te czasy kiedy spogladalo sie na licznik, kiedy klisza sie skoczy uśmiech Wg mnie lepszym rozwiązaniem jest wywoływanie zdjęć przez firmy specjalizujące się tym np. Za format 10x15 koszto to 0,29zł czyli taniej niż przy drukowaniu zdjęć na własnym sprzęcie wielki uśmiech
    Cytuj
  • moneymaker913 1 mar 2013, 10:02
    Ja od kilku miesiecy posiadam Brothera J315W i jestem bardzo zadowolony z jakosci wydruku.
    Cytuj
  • darostempniak1972 2 mar 2013, 10:14     (ostatnio zmieniony przez autora 2 mar 2013, 10:15, w całości zmieniany 1 raz)
    Używam Canona Pixma IP4950 z kompletem zamiennych napełnianych kardridży samoresetujacych się i jestem bardzo zadowolony. Istnieje opcja podpięcia zasilania stałego kardridzy. Tusz zamiennik produkcji koreańskiej moim zdaniem bardzo przyzwoitej jakości, nie ustępuje oryginałom, cena rewelacyjna. Zapewne lepszy byłby Epson, ale potrzebowałem taniej wersji do dużej ilości wydruków i nadruków na płyty DVD BD etc.Wydruki zdjęć fotograficznych są dobrej jakości, zależnej także od zastosowanego papieru. Fotografie ślubne wydrukowane na tym sprzęcie niewiele ustępują tym z fotolabów.
    Cytuj
  • pietaszek 16 maj 2013, 13:09
    Jeżeli zdjęcia będą drukowane często i chodzi o dobrą jakość to zdecydowanie drukarki laserowe, jak raz na jakiś to wystarczy zwykła drukarka, dokupić tylko papier i tusz do zdjęć i powinno wystarczyć. Ja posiadam Brothera i sobie chwale uśmiech
    Cytuj
  • anastazja4390 21 gru 2015, 9:36
    Epsony są bardzo fajne, niezależnie od modelu. Zdjęcia, nawet w formie mniej profesjonalnej na modelu l365, wychodzą bardzo dobrej jakości. Epson ma teraz promocję cashback i zwraca część kosztów zakupu. Za niektóre model nawet 240 zł, więc warto popatrzeć.
    Cytuj
  • kalihalirap 26 sie 2016, 9:43     (ostatnio zmieniony przez autora 21 wrz 2016, 10:53, w całości zmieniany 1 raz)
    Ja mam Drukarkę [url=https://atramentowka.com/Memjet-C6010]Memjet C6010[/url] i jestem bardzo zadowolony. Fajny produkt, szybko działa, nie mam z nim żadnego problemu a użytkuję go ponad rok.
    Zamienniki łatwo jest kupić. Generalnie nie ma problemu z obsługa i moim zdaniem do użytku półprofesjonalnego pasuje wręcz idealnie.
    Cytuj
  • celestenek 25 lis 2016, 8:21
    Drukarki Mamjet są bardzo dobre do biur, czy niewielkich lokali. Fajne sprzęty, tym bardziej, że dość tanie są do nich różnego rodzaju dodatki.
    Ja zamawiałem jeden z modeli poza Polską. Bardzo podobało mi się to, że sama drukarka jest niezwykle prosta w obsłudze. Też polecam ten model, przede wszystkim ze względu na funkcyjność.
    Co do ceny, to na pewno można znaleźć tańsze modele, ale nie chce mi się wierzyć, że będą bardziej funkcyjne.
    Cytuj
Sprzęt elektroniczny, fotografia - dyskusje na forum
Następna: Asus Shop co to?