Favore.plForumSprzęt elektroniczny, fotografia

Drukarka do zdjęć jaka, strona 3

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Drukarka do zdjęć jaka

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • tymmko 20 sty 2017, 10:15
    lepiej do zdjęć wybrać atramentówkę, bo zeby naprawdę mieć dobry laser do zdęć trzeba już wydać troche więcej kasy, ja kilka razy drukowałem na swojej atramentówce brothera zdjecia na zamiennikach actis i active jet i zdecydowanie te drugie lepiej się sprawdzą tutaj
    Cytuj
  • jabba405 13 lut 2017, 19:49
    Dzięki za porady uśmiech
    Cytuj
  • jarek7 22 maj 2017, 12:13
    jabba- zdecydowałeś się na coś? Zawsze warto dopłacić kilka złotych do urządzenia ale potem mieć mniejszy koszt bo będą łatwiej dostepne zamieniki niż kupować od razu coś mega taniego a potem płakać bo wydruk drogi
    Cytuj
  • kratos 9 cze 2017, 10:23
    podpisuję się obiema rękami pod opinią przedmówcy, pierwszą rzeczą na jaką powinno się zwracać uwagę podczas kupowania drukarki to koszty jej eksploatacji w stosunku do częstości użytkowania i zastosowania, wiadomo, że osoba mająca mały punkt foto będzie mogła wydać więcej kasy na sprzęt i materiały eksploatacyjne bo przy sprzedaży zdjęć klientom koszty się zwrócą, do użytku domowego, to z jak najtańszymi tuszami
    Cytuj
  • kava 12 cze 2017, 19:22
    Zrobiłam sobie zapas tych actisów, wydrkuj bardzo dobry, nic sę nie rozmazuje, można przeczytać, nasycenie te jest ok
    Cytuj
  • abednarz 28 paź 2019, 21:20
    Może Wam podpasuje któraś z drukarek epsona, teraz jest casback także można nieco taniej kupić wybrany model. Drukarki są dobre jakościowo, ale niedrogie. Koszty wydruku nie są wysokie. Wybór jest duży, także można znaleźć coś dla siebie.
    Cytuj
  • zuziagola 30 paź 2019, 11:24
    Ten L6190 epson jest ok, za niecałe 2000 zł można go dostać.
    Cytuj
  • tumi 10 kwi 2024, 13:59
    Bardzo dobry wybór http://www.intedu.pl/modele-urzadzen-wielofunkcyjnych/ polecam.
    Cytuj
Sprzęt elektroniczny, fotografia - dyskusje na forum
Następna: Asus Shop co to?