Favore.plForumSprzęt elektroniczny, fotografia

Jaki kupić zegarek, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jaki kupić zegarek

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • cokol 6 lip 2011, 21:58
    A może Casio G-SHOK
    Cytuj
  • Angelo20 4 gru 2011, 15:28
    Witam!
    Też rozglądam się za zegarkiem i znalazłem na jednym z forum link do slapwatch(kropka)pl .
    I się nad takim zastanawiam. Budżet mam do 200zł,a ten i mi się podoba i cena nie straszy wielki uśmiech
    Macie jakieś opinie na ich temat???
    Cytuj
  • Bracho6 4 gru 2011, 17:21
    Ostatnio byłem w jednej z galerii handlowych i widziałem sklep Apart. Maja tam całkiem fajne zegarki i jak na tak luksusowy sklep cena za "odliczacz" czasu nie była wygórowana. Były zegarki po 300 i 500 zł, no i takie po parę tysięcy też.
    Ja osobiście nie używam zegarka, ma czasomierz w komórce i to mi wystarczy. Nie wyobrażam sobie teraz noszenia czegoś na ręce.
    Cytuj
  • tetete 27 sty 2012, 16:16
    Ja aktualnie czekam na zniżki w klubie Stilago bo tam są markowe rzeczy po dużo nizszych cenach i od 31 stycznia mają byc wlasnie zegarki. Poluje na jakiś raczej elegancki, ale też taki, aby nadawał się do noszenia na co dzień np. do pracy.
    Cytuj
  • Marcelina79 18 lut 2012, 10:59
    Też się ostatnio zastanawiałam nad kupnem zegarka, ale te co mi się podobają są dla mnie za drogie. Ale w sumie tych tanich też jakoś nie ma, tak żeby kosztował gdzieś do 200 złotych, to myślę że też bym się skusił i kupiła. A ciekawe jaka jest gwarancja, rok czy dwa,? np. w takim Aparcie.
    Cytuj
  • fervore 11 wrz 2012, 13:00
    Najlepiej kupować zegarek w sklepie w zegarkami, chociażby taki Atlantic. Jest to bardzo dobra firma, a ten zegarek jest akurat w dobrej cenie. przymrużenie oka
    Cytuj
  • tomek124 29 paź 2012, 12:39
    Ja uwielbiam wielki uśmiech zegarki i ostatnio zakupiłem taki, trochę kasy miałem już odłożone, trochę na urodziny dorzucili i mam, jestem mega zadowolony.
    Cytuj
  • mimim999 2 lis 2012, 11:20     (ostatnio zmieniony przez autora 30 lip 2013, 14:16, w całości zmieniany 1 raz)
    Czasami w lombardzie zdarzają bardzo ładne, dobre i tanie zegarki. Wybierz się do jakiegoś w Twoim mieście. Może jakiś znajdziesz, który Ci się spodoba uśmiech
    Cytuj
  • tadeusz85 9 lis 2012, 16:00
    Wiadomo, że najlepiej kupić produkt w sklepie odpowiednio dobranym jakościowo i tematycznie.

    Cytuj
  • meksykanin 10 lis 2012, 16:57
    Tak się złożyło, że ostatnio też szukałem zegarka w cenie do 400zł. W tym, że klasycznego. Ostatecznie kupiłem Timexa model t2n557. Przeszukałem trochę forów, poczytałem opinii.. W tym segmencie cenowym warte uwagi są Lorusy, Adriatici, Timexy, Festiny. Biorę pod uwagę zegarki męskie klasyczne, bez elektroniki. Poza tym nie kupuj w salonie z biżuterią lub firmowym. U małym zakładzie zegarmistrza lub na którymś sklepie internetowym z zegarkami zapłacisz do 30% taniej.
    Cytuj
Sprzęt elektroniczny, fotografia - dyskusje na forum