Favore.plForumSprzęt elektroniczny, fotografia

Jaki telefon komórkowy do 300 zł

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jaki telefon komórkowy do 300 zł

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Mentor50 27 mar 2011, 11:36
    Padła mi bateria w komórce. Koszt nowej to ok 60. zł. Może i nie dużo, ale telefon który mam to jakaś stara nokia. Generalnie chciałbym kupić nowy, ale nie taki rozbudowany i komplikowany. Raczej myślałem o czymś łatwym w obsłudze do 300 zł. Tylko nie wiem na jaki model się zdecydować..
    Cytuj
  • CellPS3 27 mar 2011, 13:30
    Jak nie zależy ci na marce to bierz jakikolwiek. Już za 100 zł możesz mieć prostego LG. Dzwoni i wysyła SMS, ale nie ma bajerów typu aparat foto czy kamera.
    Cytuj
  • DeusEX 27 mar 2011, 16:34
    Za trochę więcej niż 300 zł proponuję nokia 6303.
    To bardzo solidny telefon, wytrzymały, funkcjonalny, wygodna klawiatura, aparat 3.2, jest to ulepszona wersja nokii, cena też nie wysoka. Wbudowany odtwarzacz MP3 i radio umożliwiają słuchanie ulubionej muzyki i stacji radiowych w dowolnym miejscu.
    Mnie podoba się wygląd tej komórki. I jest łatwa obsługa.
    Cytuj
  • HyperTrading 27 mar 2011, 18:09
    Jak do 300 zł a może teraz nawet mnie to może Samsung Solid GT-B2100??
    niewielki cienki: nawet cienki, i niewielki.
    organizer - ma
    kalendarz - też ma
    alarm - no a nie?
    profile dźwiękowe - chyba ma
    notatnik - ma
    aparat - ma
    mp3 - ma
    bluetooth - ma
    Cytuj
  • evKa 27 mar 2011, 21:52
    Przeznacz więcej i kup sobie coś porządnego i trwałego.
    A ja mam SE w595 i nie jestem zadowolona, bo jak raz soft padł to teraz znowu padł i tak w kółko. Mam zamiar zainwestować w jakiś telefon z androidem może właśnie coś od Samsunga.
    Cytuj
  • Matryca4 27 mar 2011, 23:18
    A ja za ok 200 zł proponuje SE T280i. Telefon idealnie spełnia twoje wymagania, jest bardzo dobrze wykonany i elegancki. Oczywiście mały i płaski. Za pomocą telefonu możesz wysyłać obrazy, muzykę i dowolną ilość tekstu. Wiadomości z telefonu komórkowego to prawdziwe wrażenia przekazywane bezpośrednio z miejsca, w którym jesteś.
    Cytuj
  • Soocer 28 mar 2011, 0:47
    To może Nokia 6120 Classic. Trochę starszy model ale wciąż żwawy.
    W tym modelu masz dobry notatnik, w pełni modyfikowalne profile (można nawet dodawać nowe), rozbudowany kalendarz (z dodawaniem zdarzeń i alarmami) i przede wszystkim wszelkie zalety Symbiana - system jak wiemy już umiera.

    Jak ci nie wystarczy i tak wypasiony systemowy kalendarz - doinstalowujesz inny. Jak nie wystarczy prosty notatnik - zainstalujesz rozbudowany z możliwością kodowania notatek hasłem. Telefon jest relatywnie niewielkich rozmiarów.
    Cytuj
  • Firmowiec 28 mar 2011, 7:26
    Samsung robi dobre komórki. Jak bym brał coś od nich.
    Cytuj
  • Lamer 28 mar 2011, 10:37
    Ja tam mam stary telefon i póki działa nie zamienię go na inny. Nie mam zamiaru instalować antywira na komórkę, bo dojdzie do tego, że lodówki będą sprzedawać z pakietem Internet Security. A że komórka nie ma bajerów i wodotrysków. Przy najmniej nie martwię się, że ktoś mi ją zwinie.
    Cytuj
  • murder 28 mar 2011, 13:02
    Za 250 zł możesz kupić SE c902. Fajny, smukły, elegancki i z niezłym aparatem (5 mpx).
    Cytuj
1 2 z 2  
Sprzęt elektroniczny, fotografia - dyskusje na forum