Favore.plForumSprzęt elektroniczny, fotografia

Jaki prezent na komunię, strona 3

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jaki prezent na komunię

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Barnaba56 13 kwi 2011, 11:24
    W sumie pióro z grawerem to też trafiony pomysł. Do szkoły jak znalazł.
    Cytuj
  • BigMom 13 kwi 2011, 13:32
    DjBram napisał:Co młodzieniec ma? W zasadzie I komunia to święto a spektakl prezentów, ale od lat kto da więcej ten lepszy. Teraz dzieciaki mają wszystko, komórki i pozostałe bajery. Trudno coś będzie wybrać.
    I właśnie dlatego należy zadać sobie pytanie po co komunia i czemu służy. Jeżeli jest tylko komercją to nie ma żadnego sensu. Dodatkowo to dorośli nakręcają ilość i wielkość prezentów czyli są za to odpowiedzialni. Jeżeli komunia ma być dodatkiem do prezentów to jestem za zlikwidowaniem czegoś co nie służy Bogu tylko kasie odmienianej przez wszystkie przypadki i co tam jeszcze.
    Cytuj
  • Malgosiaa 27 kwi 2011, 14:26
    Może Kickboard?
    Cytuj
  • Play-Max 28 kwi 2011, 10:03
    Może będę mało oryginalny, ale polecam zabawkę nie tylko dla dzieci, ale i dla całej rodziny, a przy kwotach, które tu padają powiedziałbym nawet "niedrogi". Symulator jazdy Play-Max - dużo frajdy i co najważniejsze - koledzy jeszcze tego nie mają wielki uśmiech

    play-max.pl
    Cytuj
  • HaAnia 5 maj 2011, 16:52
    Dziecko pewnie sie ucieszy z play station przymrużenie oka ale jesli ma to byc zabawka bardziej rozwijająca to moze faktycznie juz cos powazniejszego, jak aparat, kamere czy chociażby fajny rower. Moj kuzyn dostał na komunię...szczudła uśmiech zabawy bylo co niemiara uśmiech
    Cytuj
  • peana 15 maj 2011, 23:13
    To zależy ile możesz przeznaczyć pieniędzy na ten prezent, chociaż wydaje mi się, że taki zestaw będzie odpowiedni: http://magicznaplaneta.pl/dzial/rtv/kategoria/?id=109&prod=120258 Jeżeli dzieciak nie ma jeszcze xboxa, to na pewno będzie bardzo zadowolony.
    Cytuj
  • mateo 2 cze 2011, 11:02
    Z tymi prezentami to szał jakiś. Dawniej dostawało się jakiś medalik, skromny zegarek. Teraz quady, laptopy płacz
    Cytuj
  • ireeek 10 paź 2011, 16:47
    Aparaty kompaktowe to teraz niezły hit jeśli chodzi o prezenty dawane na komunię. Ja w tym roku dałem chrześniakowi Sony DSC HX7V. Jest naprawdę spoko i chociaż wiem, że na razie i tak te wszystkie funkcje nie będą małemu potrzebne, to z drugiej stronie na pewno przydadzą mu się za dwa czy trzy lata jak trochę podrośnie.
    Cytuj
  • Bambuss 12 gru 2011, 16:34
    A kto dzisiaj piórem pisze? I to małe dziecko? Lepiej coś kupić, co sprawi dziecku frajdę, jakieś odtwarzacze mp4, czy instrument... nie wiem... rower, hulajnogę...

    Cytuj
  • pequena123 28 gru 2011, 10:31
    Również jestem zdania, że odtwarzacz mp4 jest bardzo dobrym pomysłem na prezent dla dziecka komunijnego – one nie są jakoś przesadnie drogie, a są pożyteczne.
    Cytuj
Sprzęt elektroniczny, fotografia - dyskusje na forum