Favore.plForumSprzęt elektroniczny, fotografia

Drukarka do zdjęć za 500 zł

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Drukarka do zdjęć za 500 zł

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Start123 14 kwi 2011, 12:48
    Czy da się kupić coś sensownego do 500 zł, aby można było drukować fotki o rozmiarze 9*13 cm.
    Nie zawsze się chce, aby każdy oglądał twoje zdjęcia drukowane w labie, a taka drukareczka ten problem eliminuje.
    Cytuj
  • BluRay 14 kwi 2011, 15:23
    do 500 zł myślę, że się da .W Klub Dla Ciebie widziałem taką za 200 zł, ale nie przyglądałem się i nie wiem jaka jest jakość druku, a to przecież się liczy.
    Cytuj
  • Fotok 14 kwi 2011, 15:42
    Pomyśl o Epson Styl Photo 50 za ok 300 zł. W sumie nic nadzwyczajnego, ale za takie pieniądze całkiem dobry wybór.
    Drukarka ma sześć atramentów, czyli o połowę więcej niż do niedawna standard w drukarkach. Czego nie ma, to atramenty szare - jasnoszarego i ciemnoszarego, co prawdopodobnie przełoży się na gorsze zdjęcia czarno-białe, bo odcienie szarości będą składane z kolorów.

    Cytuj
  • FotoMan 14 kwi 2011, 16:01
    Drukarka dobrze drukuje i jest tania... ale jak to zwykle bywa jest też jeden problem. Tusze szybko się kończą ( ok 60 zdięć w formacie 10X15cm) i jest drogi (komplet orginalnych 300zł czyli tyle ile sprzęt).
    Cytuj
  • Divix 14 kwi 2011, 18:24
    Jeśli chodzi o koszty wydruku i wszystko co z tym związane, to niedawno trafiłem na taką stronę
    http://inks.pl/494,stylus-photo-p50

    Naboje wielokrotnego napełniania do drukarki Epson Stylus P50, urządzeń wielofunkcyjnych Epson Stylus PX700, PX800 zestaw wszystkich kolorów po ok 147 zł.
    Cytuj
  • Eru 14 kwi 2011, 20:19
    Taka drukarka typowo do zdjęć to może SONY DPP-FP75 za ok 300 zł.

    Duża szybkość drukowania – 63 sekundy na odbitkę
    · Przycisk automatycznego osłabiania zaczerwienienia oczu – nie jest potrzebny komputer
    · Możliwość tworzenia oryginalnych zdjęć na prezent, a także zdjęć do dokumentów i odbitek w wybranym układzie
    · Gniazda na różne nośniki obrazów MS PRO, MS PRO DUO, SD, xD (Memory Stick, Secure Digital i xD) zapewniające zgodność z innymi aparatami cyfrowymi
    · Współpraca z oferowanym oddzielnie adapterem Bluetooth DPPA-BT1 – możliwość bezprzewodowego przesyłania obrazów z telefonu z aparatem
    Format odbitki: 10 x 15 cm
    · Rozdzielczość 300x300 dpi
    · Efekty specjalne, auto-retusz

    Drukarka ma 3,5 calowy ekranik do podglądu. Nie wiem co ile są tusze, ale tak jak każde photo pewnie nie tanie.
    Cytuj
  • PlugandPlay 14 kwi 2011, 23:22
    Ale jak te drukarki śmiesznie drukują tu przykład wspomnianego Sony
    http://www.youtube.com/watch?v=aHmTAVNfJLk

    Drukowanie odbywa się w 3-4 krokach, gdzie poszczególne farby są nakładane w kolejnych przejściach.
    Cytuj
  • Unimatryca01 15 kwi 2011, 1:10
    Drukarki do 500 zł to takie

    Canon SELPHY CP530

    Canon SELPHY CP780

    POLAROID PoGo - taka miniaturowa

    Drukarka fotograficzna Samsung SPP2040 i itd

    Wybór w każdym razie jest spory. O profesjonalnych nie wspominam bo do domu się one nie nadają ... przez ceny.
    Cytuj
  • Lapik 15 kwi 2011, 6:04
    Tu jest spis popularnych drukarek fotograficznych

    http://alejka.pl/c/drukarki-fotograficzne.html
    Cytuj
  • Start123 15 kwi 2011, 10:20
    Wiem, że takie fotki z domowego laba są drogie, ale są zdjęcia, których obcy nie powinni oglądać z z tego względu kupuje się takie drukaki, prawda.
    Cytuj
1 2 z 2  
Sprzęt elektroniczny, fotografia - dyskusje na forum