Favore.plForumSprzęt elektroniczny, fotografia

Jaki smartphone kupić, strona 7

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jaki smartphone kupić

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Kanita 8 maj 2020, 0:06
    Słuchajcie, a ja ostatnio gdzieś czytałam, że Alcatel zapowiada na najbliższy czas nowy model telefony, chyba 3L 2020. Ktoś z Was jest nieco bardziej zorientowany w technologiach i może coś więcej powiedzieć na jego temat? A może wiecie, od kiedy będzie dostępny i jaką ma mieć cenę?
    Cytuj
  • Chan 11 maj 2020, 21:29
    A wiadomo jakie są różnice techniczne między 3L 2020 a 1S 2020, ma ktoś już może informacje na ten temat?
    Cytuj
  • jarzebina 12 maj 2020, 15:29
    W necie pojawiły się już pierwsze porównania, ma mieć więcej pamięci, RAMu i procesor nieco lepszy. Aparat z tego co widze też lepszy, za tym idzie oczywiście nieco wyższa cena, ale mimo wszystko wciąz opłacalna. Nawet bym się nie zastanawiała przymrużenie oka
    Cytuj
  • Chan 14 maj 2020, 23:24
    Ok, popatrzę sobie, powinienem znaleźć. A porównania cenowe już sie ukazały czy jeszcze ich nie ma?
    Cytuj
  • Quku 26 maj 2020, 2:42
    W tej chwili mam przed oczami te oba modele Alcatela 1S 2020 i 3L 2020, ceny w poszczególnych sklepach w praktyce na pewno się różnią, ale różnica w cenie miedzy jedynką a trojką to około 150 złotych. Oba modele są bardzo fajne, i oba mają normalne ceny. Po weekendzie mam w planie zakup nowego telefonu i kusi mnie ten 3L, aparat ma dobry, dużo mpx ma matryca, aż 48, ale też nie jest zły ten 1S. Zobaczymy, do poniedziałku daleko, ale już teraz wiem, że zdecydowany jestem na Alcatela, miło w końcu widzieć normalną cenę za nowey telefon.
    Cytuj
  • Masa 30 maj 2020, 18:35
    Jeśli chodzi o mnie to ja się zdecydowałem na Alcatel 3L 2020, też mocno rozważałem 1S bo nie jest zły ten model, ale tutaj wygrały megapiksele, które są mi po prostu potrzebne.
    Cytuj
  • jarzebina 30 maj 2020, 19:08
    Chan napisał:Ok, popatrzę sobie, powinienem znaleźć. A porównania cenowe już sie ukazały czy jeszcze ich nie ma?
    tak są, róznica to jakieś 100 czy 150 zł, więc nie najgorzej uśmiech
    Cytuj
  • Quku 31 maj 2020, 13:08
    dlatego ja właśnie bardzo mocno rozważam ten model alcatel 3L 2020, model bardzo fajny, choć 1S też nie jest zły.
    Cytuj
  • Quku 30 cze 2020, 14:50
    A jak wygląda aparat w przypadku obu tych modeli?
    Cytuj
  • Ogryzka 30 lip 2020, 13:43
    Świetne są te nowe odsłony modeli Alcatel. Podobają mi się, bo są faktycznie nie drogie a mają dużo rzeczy wbudowane. Dla mojego plus za NFC z którego ciągle korzystam.
    Cytuj
Sprzęt elektroniczny, fotografia - dyskusje na forum