Favore.plForumSprzęt elektroniczny, fotografia

Jaki telefon komórkowy do 300 zł, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jaki telefon komórkowy do 300 zł

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • galeon 28 mar 2011, 16:39
    A ja polecam oldschoolową Nokię 3310.
    Cytuj
  • AMD64 28 mar 2011, 19:08
    Soocer napisał:Symbiana - system jak wiemy już umiera.
    i tu się mylisz. Nokia wypuści nowego Symbiana (a raczej jego aktualizację) oraz nowe smartfony z ty OS. Fakt, że Nokia przesiada się na Windows Phone 7, ale jeszcze jakiś czas Symbian pociągnie. Tylko ile 2-3 lata?
    Cytuj
  • HaAnia 16 cze 2011, 16:45
    Ej, a sądzicie, że te telefony będą dostępne w ofercie play dla firm? A jeśli tak, to w jakim czasie? Bo ja teraz na przykład szykuję się do zakupu jakiegoś fajnego telefonu, ale kompletnie nie mam pojęcia czy w takiej cenie mogę kupić coś wartego uwagi.Może zainwestować w telefon poza umową i nie brać w abonamencie?
    Cytuj
  • Favoritka87 14 lut 2012, 13:27
    uważam, że do 300 zł to na pewno najlepsza bedzie Nokia uważam, że to sa bardzo dobre i wytrzymałe telefony , szczególnie są polecane do długiej pracy, bo mają wytrzymałą baterię, najlepiej będzie kupić taką komórke w jakims sklepie internetowym np magiczna planeta , bo tam maja najniższe ceny a bardzo duży wybór
    Cytuj
  • jik7008 1 lis 2013, 15:44
    Zależy czy chcesz dotykowy czy nie. Jeśli nie to Samsung wypuścił bardzo fajną serie SOLID które trzymają bardzo długo długo baterię. Polecił bym też tel. Nokia Asha 302 - bardzo fajny sprzęt. Jeśli chodzi o dotykowe to napewno do 300zł to samsunga Galaxy Y lub innego tańszego samsunga.
    Cytuj
Sprzęt elektroniczny, fotografia - dyskusje na forum