Favore.plForumSprzęt elektroniczny, fotografia

Kuchenka Mikrofalowa

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Kuchenka Mikrofalowa

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • marinka 27 lip 2010, 8:39
    Witam !!!
    Tydzień temu wprowadziłam się z chłopakiem do naszego pierwszego, wspólnego mieszkanka.
    Są plusy i minusy podjęcia tej decyzji. Do minusów można zaliczyć to że będziemy musieli wydać całkiem sporo pieniążków na wyposażenie mieszkania. Obecnie zastanawiamy się nad zakupem kuchenki mikrofalowej. Na co powinniśmy zwrócić uwagę ? Co zrobić żeby nie przepłacić?
    Marianka.
    Cytuj
  • ksana 27 lip 2010, 13:08
    Ważne jest, żeby nie było w kuchence żadnych pokręteł. Moim zdaniem są one niedokładne, więc poszukaj takiej ze sterowaniem elektronicznym. Brak pokręteł jest równoznaczny z wygodą mycia takiej kuchenki. Ponadto jak dla mnie bardzo ważna jest pojemność takiej kuchenki - im większa tym lepsza uśmiech

    Cytuj
  • proteinka 27 lip 2010, 14:34
    Warto pomyśleć na zakupem mikrofali, która będzie posiadała funkcję opiekacza i grilla ! Wygląd nie jest zbyt istotną sprawą, więc zbytnio bym się nim przejmowała. Co do wyboru producenta, to wszystko zależy od dostępnych środków finansowych.
    Zwróć też uwagę na okres gwarancji !

    Cytuj
  • dzasper 27 lip 2010, 17:15
    Z własnego doświadczenia mogę powiedzieć, że grill w mikrofalówce bardzo się przydaje !!!
    Cytuj
  • gufek 27 lip 2010, 19:18
    Wszystkie kuchenki pewnie i tak montowane są w chinach. Marka urządzenia niema żadnego znaczenia. Im mniej znana firma tym urządzenie jest tańsze.
    Cytuj
  • esko 27 lip 2010, 20:20
    Jeśli będziesz kupować urządzenie jakiejś nieznanej firmy, to sprawdź długość okresu gwarancyjnego.
    Cytuj
  • kisanka 27 lip 2010, 21:49
    Moim zdaniem znacznie lepszym wyborem będzie markowe urządzenie, z mniejszą ilością funkcji. Im prostsza tym lepiej! Większa ilość funkcji, to wyższa cena. Ja moje mikrofali używam tylko do podgrzania obiadu lub mleka. Reszta opcji jest dla mnie całkowicie zbędna.
    Cytuj
  • esko 27 lip 2010, 23:33
    Ja w mojej kuchence robię tylko popcorn wielki uśmiech
    Cytuj
  • kamala 28 lip 2010, 0:12
    Już od kilku lat używam w domu kuchenki Zelmera. Jak dotąd nie miałam z nią najmniejszych problemów.
    Cytuj
  • specjalistka 4 lis 2010, 9:21
    Urządzenie powinno być jak najmocniejsze, z opiekaczem i grilem. Wtedy będzie je można stosować bardzo wszechstronnie.
    Cytuj
1 2 z 2  
Sprzęt elektroniczny, fotografia - dyskusje na forum