Favore.plForumSprzęt elektroniczny, fotografia

Jaką Zmywarkę wybrać ?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jaką Zmywarkę wybrać ?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • pomarynczka 26 lip 2010, 11:31
    Witam.
    Ostatnimi czasy coraz częściej myślę o zakupie zmywarki do naczyń.
    W związku z tym chciałam się zapytać na co zwracać uwagę przy zakupie?
    Jakie programy najczęściej używacie, a z czego nie korzystacie wcale.
    Jakie marki są najlepsze, a jednocześnie w miarę tanie???
    Dziękuję za podzielenie się informacjami.
    Pomarynczka uśmiech
    Cytuj
  • dzasper 26 lip 2010, 12:14
    Polecam firmę Electrolux. Od pięciu lat mam taką i jak na razie jestem bardzo zadowolony.
    Modelu, który używam już pewnie nie produkują. Jest to mała zmywarka (45cm) jest pewien problem z takim wymiarem - czasami nie wszystko się w niej mieści. Jeśli miałbym więcej miejsca na pewno zdecydowałbym się na większą 60cm wersję.
    Cytuj
  • quargoth 26 lip 2010, 16:19
    Moim zdaniem bardzo przydatne są składane półki ,których niestety w mojej zmywarce nie ma.
    Dobrze też mieć program z myciem wstępnym,który przydaje się do mocno zabrudzonych naczyń.
    Jeśli miałbym w chwili obecnej na coś się zdecydować to kupiłbym zmywarkę BOSHA,albo SIEMENSA.
    Cytuj
  • marinka 27 lip 2010, 9:01
    Cześć.
    Ja też w najbliższym czasie muszę wybrać urządzenie tego typu, ponieważ tydzień temu wprowadziłam się do nowego mieszkanka z moim facetem. Chodzenie po sklepach doprowadza mnie już do szału ! Najgorsze jest to, że nie mogę się na nic konkretnego zdecydować skrzywienie
    Cytuj
  • kamak 27 lip 2010, 10:13
    Dziewczyny przede wszystkim trzeba sprawdzić długość okresu gwarancyjnego zmywarki. W takim urządzeniu zawsze może się coś zepsuć język Ponadto warto sprawdzić czy w sklepie, w którym kupujecie zmywarkę istnieje możliwość przedłużenia gwarancji.
    Cytuj
  • ragik 27 lip 2010, 11:06
    Moim zdaniem zwrócić uwagę na ilość wody i prądu zużywanego podczas mycia naczyń. Jeśli będziesz mieszkać tylko z chłopakiem to może warto jest wybrać mniejszy model. Jeżeli zdecydujecie się na coś większego, to postarajcie się wybrać model z programem "½ wsadu".
    Cytuj
  • quargoth 27 lip 2010, 11:22
    Ja nie mam zmywarki do naczyń i wcale mi to nie przeszkadza !
    Cytuj
  • fremen 27 lip 2010, 12:15
    quargoth napisał:Ja nie mam zmywarki do naczyń i wcale mi to nie przeszkadza !
    Pewnie twoja kobitka zawsze myje naczynia wielki uśmiech
    Cytuj
  • kisanka 27 lip 2010, 14:51
    Może zdecyduj się na Boscha. Można zawsze znaleźć jakiś ciekawy model tej marki w przystępnej cenie. Sama mam taką zmywarkę ! Polecam.
    Cytuj
  • veronka 27 lip 2010, 18:26
    Zakup pralki przez internet jest tańszym rozwiązaniem. Nie jestem jednak pewna, jak wygląda wyegzekwowanie gwarancji w tym przypadku. Może lepiej kupić taki mebelek w salonie skrzywienie
    Cytuj
1 2 3 4 5 6 z 6  
Sprzęt elektroniczny, fotografia - dyskusje na forum