Favore.plForumSprzęt elektroniczny, fotografia

Kuchenka mikrofalowa delonghi

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Kuchenka mikrofalowa delonghi

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • gienek232 22 maj 2011, 13:00
    mam kuchenkę firmy delonghi no i właśnie mi się zepsuła ale wymieniłem magnetron i znów działa tylko że na inny modeli i markę ale w gruncie rzeczy chodzi mi o to że używałem jej później po wymianie tej części parę tygodni no ale wczoraj ja rozkręciłem by wymienić żarówkę no i ja wymieniłem ale włączyłem ja sobie przy zdjętej obudowie no na 2min i tak sobie dotknąłem magnetronu no i aż parzy jego obudowa tak powinno być czy to normalne bo nie wiem wcześniej nie zwracałem na to uwagi a jeśli powinien być chłodny to morze ktoś wie jaka morze być tego przyczyna a i jeszcze zapomniałem dodać że też wymieniłem TERMOSTATY BIMETALICZNE KSD301 na pw-2n n120 morze on coś nie działa za dobrze da się to jakoś sprawdzić bo możliwe ze on powinien rozłączać magnetron jeżeli dojdzie do jakiejś temperatury niebezpiecznej proszę o odpowieć albo o nakierowanie na jakiś ludzi którzy mogą mi udzielić odpowiedzi jestem za granicą a tu nie wiem gdzie się mogę udać po pomoc będę bardzo wdzięczny
    Cytuj
  • 230V 22 maj 2011, 14:12
    Daj sobie spokój z naprawą kuchenki mikrofalowej. Za 150 zł masz nowiutką.
    A magnetron jest gorący... przecież to źródło ciepła, więc czemu miałoby być zimne?

    Poza tym twój posta jest strasznie nieczytelny.
    Cytuj
Sprzęt elektroniczny, fotografia - dyskusje na forum