Favore.plForumSprzęt elektroniczny, fotografia

Jaki odtwarzacz MP3 do biegania

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jaki odtwarzacz MP3 do biegania

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Czeslav 27 maj 2011, 10:23
    Szukam jakiegoś odtwarzacza MP3 do biegania. Przy takim zastosowaniu najważniejszy jest rozmiar - im mniejszy tym lepiej oraz waga takie urządzonka. Dobrze aby taki odtwarzać miał wbudowane radio, ale nie jest to konieczne.
    Bateria też powinna wytrzymać jakiś czas i aby było przynajmniej 2 GB pamięci - teraz to chyba standard.
    Macie może jakieś propozycje?
    Cytuj
  • BluRay 27 maj 2011, 11:22
    No a mp3 w komórce to nie może być? Teraz każda słuchawka ma taki odtwarzacz i świetnie się nadaje. A tak masz i telefon i mp3 osobno, tylko po co.
    Cytuj
  • USB123 27 maj 2011, 14:11
    Kiedyś miałem odtwarzacz mp3 SanDisk Sansa Clip 2GB, mały le nie najmniejszy na rynku, jakoś odtwarzanej muzy była dobra, cena ok 100 zł. Wewnętrzny ładowalny akumulatorek zapewnia 15 godzin ciągłego odtwarzania, czyli sporo, ale praktyka pokazywała, że raczej jest to w okolicach 10 godzin. I taki bym polecił.
    Cytuj
  • Frazer30 27 maj 2011, 16:31
    Tylko przy tych wszystkich odtwarzaczach są słuchawki douszne. Podczas biegu po prostu się "wysuwają" z uszu i to nie jest żadna przyjemność. Kiedyś w parku o jednego gościa widziałem taki odtwarzacz, który wyglądem przypominał słuchawki zakładane na głowę. Wszystko było regulowane zapewne przy jednej ze słuchawek.
    Minusem pewnie jest trudność ustawiania muzyki, ale za to nie plątają się żadne kabelki wystające z urządzenia. Niestety nie wiem co to był za model, ale bardzo praktyczny.
    Cytuj
  • Gonz0 27 maj 2011, 17:59
    Może to był odtwarzacz Sony?

    Tu fotka takich nauszników


    Odtwarzacz mp3 z pamięcią 2 GB i wysokojakościowymi, pewnie mocowanymi słuchawkami. Do 12 godzin pracy bez ładowania, ale nie ma radia, a przynajmniej nie znalazłem takiego w opisie. Jak ktoś ma ochotę to może sobie kupować osobne odtwarzacze.
    Ja tam mam w komórce, tylko dokupiłem lepsze słuchawki z gumowymi obdówkami, aby tłumiły dźwięki zewnętrzne.

    Cytuj
  • Picnik 27 maj 2011, 20:06
    Co ma takie słuchawki na głowę. Ja bym proponował połączyć okulary przeciwsłoneczne i odtwarzacz. Teraz na okres letni jak znalazł.

    1 GB Bluetooth Sunglasses MP3 Player Red
    http://www.chinabuye.com/1-gb-bluetooth-sunglasses-mp3-player-red



    Nie wiem czy coś takiego można kupić w Polsce (to chyba Chiński wynalazek), ale pomysł jest ciekawy.
    Cytuj
  • Czeslav 27 maj 2011, 23:19
    Okulary jakoś dziwacznie wyglądają, ale jak ktoś lubi to czemu nie.
    Za to te rozwiązanie to jest to czego szukam. Właśnie o to chodzi, aby nie plątały się kabelki i słuchawki nie wypadały z uszu.
    A tak niestety jest podczas biegu.
    Co do komórki, to moja nie ma mp3, bo jest dość stara, ale nie potrzebuję nowszej, bo i tak nie korzystam z tych wszystkich funkcji. Nawet ja mi się zniszczy czy coś, to nie będzie mi żal.

    Cytuj
  • mateo 2 cze 2011, 11:00
    Może ipod nano? Używam i bardzo sobie chwalę. No i +5 do lansu!
    Cytuj
  • peana 8 cze 2011, 19:31
    To zależy ile chcesz przeznaczyć pieniędzy na ten cel. Chociaż wydaje mi się, że ten powinien być odpowiedni: http://magicznaplaneta.pl/dzial/rtv/kategoria/?id=239&prod=116321 Warto również zainwestować w specjalną opaskę, która ten odtwarzacz będzie podtrzymywać, wtedy na pewno będzie Ci się z nim dobrze biegać.
    Cytuj
  • pequena123 2 gru 2011, 14:57     (ostatnio zmieniony przez autora 2 gru 2011, 14:57, w całości zmieniany 1 raz)
    Są takie odtwarzacze Sony mp3, które mają bluetooth i można do nich dokupić bezprzewodowe słuchawki – moim zdaniem to byłoby najlepsze rozwiązanie do biegania.
    Cytuj
1 2 3 z 3  
Sprzęt elektroniczny, fotografia - dyskusje na forum