Favore.plForumSprzęt elektroniczny, fotografia

Kuchenka mikrofalowa jaka?, strona 3

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Kuchenka mikrofalowa jaka?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • aniechto 13 lip 2012, 11:52     (ostatnio zmieniony przez autora 13 lip 2012, 11:53, w całości zmieniany 1 raz)
    Moja teściowa ma mikrofalę samsunga już ponad 10 lat i gdyby nie przeprowadzka podczas której uszkodziło się pokrętło być może działała by do tej pory na oryginalnych częściach, a tak znalazłem na necie całą płytkę za 80 zł gdzie w serwisie za wymianę pokrętła chcieli 150zł wymieniłem sam cały element i dział dalej. Ale gdyby to była jakaś firma krzak to nie wiem gdzie bym części szukał a tak do dobrych marek można dostać wszystko. Tak więc polecam mikrofalówki samsung.
    Cytuj
  • Kajetano 15 lis 2012, 15:39
    Nie polecam żadnej... z tego co mi wiadomo to niezbyt zdrowe dla jedzenia.
    Cytuj
  • lapko 19 lis 2012, 10:06
    Dokładnie. Nie polecam też kupowanie żadnej mikrofalówki, ponieważ jedzenie zrobione w mikrofalówce jest nie zdrowe oraz o wiele gorzej smakuje niż jedzenie robione tradycyjnymi metodami. Do tego dochodzi duże zużycie prądu przez taką mikrofalówkę.
    Cytuj
  • ElaW 9 mar 2014, 17:00
    Ja sobie nie wyobrażam życia bez mikrofalówki, pracujemy z mężem na różne zmiany, a każdy chciałby zjeść ciepły obiad Mikrofalówka daje nam taką możliwość. Wybraliśmy LG MS2043HW i jesteśmy bardzo zadowoleni. Jedzenie nie zmienia smaku i jest dalej smaczne i świeże.
    Cytuj
  • szarlottka 26 kwi 2014, 10:25
    Nie jestem za odgrzewaniem jedzenia w mikrofali. Owszem mam mikrofalówkę ale nie używałam jej od bardzo dawna. Wolę zainwestować w porządny piekarnik np taki Piekarnik AMICA EBI81074BAA 10143.4ETfDbOQaVJS i w nim odgrzewać jedzenie. Jest to o wile zdrowsza i tańsza opcja.
    Cytuj
  • akbar 22 sie 2014, 18:23
    moim zdaniem kuchenka mikrofalowa to dobre rozwiązanie, w szczególności dla osób zapracowanych, o wyborze tej właściwej możecie poczytać np. w tym poradniku http://www.morele.net/wiadomosc/jak-wybrac-mikrofalowke/368/
    Cytuj
  • miska_mis 26 cze 2015, 12:45     (ostatnio zmieniony przez autora 8 lip 2015, 9:51, w całości zmieniany 1 raz)
    Coś nowego się pojawiło? Tu kilka nowości: http://www.centro-therm.pl/
    Cytuj
  • ArtMe 1 lip 2015, 11:18
    Ja ze względu na dość mały anek kuchenny kupiłam piekarnik z mikrofalówką Samsung NQ50H5533KS . Bardzo wygodne rozwiązanie i oszczędanie miejsca.
    Cytuj
  • pani_woda 13 lip 2015, 8:42
    Też miałam problem z wyborem odpowiedniej kuchenki mikrofalowej ale znalazłam w internecie wiadomość na ten temat, wybrałam kuchenkę , która spełniła moje oczekiwania.
    Cytuj
Sprzęt elektroniczny, fotografia - dyskusje na forum