Favore.plForumSprzęt elektroniczny, fotografia

Żelazko bosch sensor secure

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Żelazko bosch sensor secure

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Mom07 25 lis 2010, 13:47
    W telewizji ostatnio pełno jest reklam żelazka bosch sensor secure. Żelazko grzeje się tylko wtedy kiedy się je trzyma. Czy ten nowy wynalazek warto kupić.
    Cytuj
  • Konsument 25 lis 2010, 16:37
    Bosch ma chyba dwa modele serii Sensosr Secure TDA 7680 oraz TDA 5680. Oprócz takich funkcji jak automatyczny system odkamieniania, duży zbiorniczek na wodę, czy obrotowy kabel, oba modele grzeje się tylko jak trzymane s w ręku.
    To jest fajna opcja, bo nie trzeba się martwić, że coś wyprasowaliśmy i zapomnieliśmy wyłączyć żelazko. A przecież często to się zdarza, kiedy gdzieś się spieszymy.
    Ja sobie takie coś kupię.
    Cytuj
  • Megawacik 25 lis 2010, 17:25
    Żelazko Bosch Sensor Secure wyczuwa ludzki dotyk, co stanowi sygnał do jego włączenia. Dzięki systemowi Active Control żelazko włącza się, gdy weźmiecie je do ręki i automatycznie przestanie działać w chwili wypuszczenia uchwytu.

    O tym, iż sprzęt „zrozumiał” polecenie informuje dioda. Przy włączeniu zaczyna świecić, natomiast po odstawieniu żelazka dioda miga. W przypadku Bosch TDA 7680 dzięki olbrzymiej mocy urządzenia (2750 W) jest ono gotowe do pracy już w sekundę po dotknięciu. Duża moc ma także znaczenie po wyrzuceniu pary – właściwa temperatura powraca bardzo szybko.

    To nawet jest fajne na prezent.
    Cytuj
  • Basia26 25 lis 2010, 21:21
    Całkiem fajny wynalazek i w przystępnej cenie. Szkoda, że wcześniej nie było tego, bo już kupiłam żelazko.
    Te od Boscha mają tą funkcję "grzania na żądanie" i nie musimy się martwić o wyłączenie żelazka.
    Cytuj
  • 7z9 1 gru 2010, 13:55
    Całkiem przyjemne żelazko i w atrakcyjnej cenie. Ładnie wygląda i ma ten fajny bajer, że grzeje się na dotyk.
    Żelazko bosh sensor secure ma też duży otwór do nalewania wody, więc z tym nie ma już problemu. Ciekawym rozwiązaniem jest też to, że jak żelazko nie jest ustawione na wysokie temperatury prasowania to blokuje się używanie wody ze zbiorniczka – fajnie to nazwali DripDrop.
    Na Allegro znalazłam ofertę tych żelazek
    Żelazko BOSCH TDA 5680 w cenie 210-220 zł, a model TDA 7680 za 300 zł. Ten drugi model trochę za drogi jak dla mnie.
    Cytuj
  • aniechto 18 maj 2012, 11:00
    Czy te żelazko jest naprawdę takie czułe? Bo przecież co chwile się je odstawia podczas prasowania, i co wyłącza się odrazu, czyli stygnie. Przecież takie prasowanie takie to koszmar.
    Cytuj
  • sylwiaklimek 22 cze 2012, 8:27     (ostatnio zmieniony przez autora 22 cze 2012, 8:31, w całości zmieniany 1 raz)
    Mam to żelazko w domu i jest super wszystko co o nim piszą jest prawda więc polecam model TDA7680 warto zainwestować parę groszy więcej i mieć coś porządnego tym bardziej ,że będzie nam służyć przez wiele lat .Gorąco polecam ten model jest naprawdę super!
    Cytuj
Sprzęt elektroniczny, fotografia - dyskusje na forum