Favore.plForumSzkoły, kursy, szkolenia, korepetycje

Czy to dobry kierunek studiów dla kobiety?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Czy to dobry kierunek studiów dla kobiety?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • martyna317 3 kwi 2016, 16:19
    Zastanawiam się nad wyborem studiów i nie wiem do końca co wybrać. A ponieważ jestem z Warszawy zastanawiam się nad Wyższą Szkołą Ekologii i Zarządzania a mianowicie kierunkiem zarządzanie i inżynieria produkcji [url=http://...]link http://www.wseiz.pl/pl/studia/wydzial-zarzadzania/zarzadzanie-i-inzynieria-produkcji[/url] Jak myślicie czy to dobry kierunek dla kobiety? Czy raczej nie?
    Cytuj
  • Joanna844 20 cze 2016, 11:01
    Jeśli naprawdę Cię to interesuje to nie patrz na to, czy to odpowiedni kierunek studiów dla kobiety, czy nie - po prostu zaryzykuj i zacznij studiować to, co chcesz uśmiech Minęły już czasy, kiedy zawody dzieliło się na te typowo męskie i te typowo żeńskie Ja też studiuję może niecodzienny kierunek jak na kobietę, bo jestem studentką budownictwa wielki uśmiech. Studiuję na Chodkowskiej w Warszawie i ciesze się, że wybierając uczelnię podjęłam taką decyzję. Mamy sporo zajęć praktycznych, prowadzący są w porządku, jest masa nauki, ale to tak jak wszędzie. Poza tym ludzie na roku są świetni, czego chcieć więcej? wielki uśmiech Daj znać na co się zdecydowałaś i powodzenia!
    Cytuj
  • Ciao99 20 cze 2016, 14:17
    Joanna844 napisał:Jeśli naprawdę Cię to interesuje to nie patrz na to, czy to odpowiedni kierunek studiów dla kobiety, czy nie - po prostu zaryzykuj i zacznij studiować to, co chcesz uśmiech Minęły już czasy, kiedy zawody dzieliło się na te typowo męskie i te typowo żeńskie Ja też studiuję może niecodzienny kierunek jak na kobietę, bo jestem studentką budownictwa wielki uśmiech. Studiuję na Chodkowskiej w Warszawie i ciesze się, że wybierając uczelnię podjęłam taką decyzję. Mamy sporo zajęć praktycznych, prowadzący są w porządku, jest masa nauki, ale to tak jak wszędzie. Poza tym ludzie na roku są świetni, czego chcieć więcej? wielki uśmiech Daj znać na co się zdecydowałaś i powodzenia!
    Zgadzam się całkowicie. Szkoda, że wszyscy nie myślą, tak jak Ty.
    Cytuj
  • makalica87 3 paź 2016, 10:44     (ostatnio zmieniony przez autora 14 paź 2016, 10:31, w całości zmieniany 1 raz)
    Również zgadzam się w 100% Nie patrz na to czy wypada, lecz na to, czy to po prostu lubisz. Jeśli tak- działaj. Nie zapomnij tylko o dodatkowym kształceniu i zdobywaniu "biznesowej ogłady" na [url=http://www.szkolenia.avenhansen.pl/konferencje.html]tego typu szkoleniach[/url], gdyż umiejętność ta, podobnie jak czytanie i pisanie, jest niezbędna, by sprawnie poruszać się w zawikłanym świecie biznesu.
    Cytuj
  • matija 5 lis 2016, 17:09
    Też mi się wydaje, że nie ma teraz czegoś takiego jak podział na zawody męskie i żeńskie. Przynajmniej tak sądzę. Wydaje się, że dzisiaj każdy ma możliwość robienia tego co dla siebie wymyśli bez szczególnego oglądania się na konwenanse. Oczywiście nie wyobrażam sobie na przykład kobiety - górnika pracującej w tych cięzkich warunkach pod ziemią, bo to jest jednak wyczerpująca fizyczna praca, ale poza takim "fizycznym" ograniczeniem innych nie mogę sobie wyobrazić. Ja się zastanawiam nad szkoleniem stąd wsb.pl/kandydaci/szkolenia/lista-szkolen jednak przeglądając ofertę nawet mi do głowy nie przyszło by kierować się kryterium płci.
    Cytuj
  • sonique321 22 gru 2016, 11:31
    Myślę, że tak. Ważne żeby studia Ci się podobały!
    Cytuj
  • poline3 3 sty 2017, 21:00
    Pomysł jest według mnie naprawdę rewelacyjny wielki uśmiech Aż chyba u siebie też to przemyślę wielki uśmiech
    Cytuj
  • wiollkka 21 mar 2017, 14:31
    To, że mają się podobać to raz a to, żeby nie sugerować się opiniami innych to dwauśmiech Ja skończyłam Wyższą Szkołę Bankową i po czasie uważam, że był to dobry pomysł bo nauka nie sprawiała mi dużych problemów a po studiach pracuję banku gdzie wszelaka wiedza zdobyta podczas nich przydaje się na każdym kroku. Choć uważam też, że w wieku kiedy wybiera się studia niekoniecznie młodzież wie co chce robić w życiu-a to nie ułatwia wyboru.
    Cytuj
  • yettie 22 mar 2017, 17:20
    sonique321 napisał:Myślę, że tak. Ważne żeby studia Ci się podobały!
    To jest bardzo ważna kwestia. Wiele osób o niej zapomina.
    Cytuj
  • figaro19 1 lip 2017, 7:25
    Dla kobiety dobry kierunek to administracja.
    Po takich studia praca w urzędzie będzie.
    Cytuj
1 2 z 2  
Szkoły, kursy, szkolenia, korepetycje - dyskusje na forum
Poprzednia: Szkoła stylizacji