Favore.plForumSzkoły, kursy, szkolenia, korepetycje

Szkolenia językowe - angielski

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Szkolenia językowe - angielski

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • anastazja4390 22 kwi 2016, 15:16
    Szukam szkoleń językowych typu business english, może ktoś z Was mógłby mi polecić jakieś dobre? Będę wdzięczna, niestety zwykłe kursy nie spełniają moich oczekiwań.
    Cytuj
  • mikola 25 kwi 2016, 12:07     (ostatnio zmieniony przez autora 25 kwi 2016, 12:08, w całości zmieniany 1 raz)
    Nie każdy jest w stanie nauczyć się języka obcego na zwykłym kursie. Moim zdaniem warto zdecydować się na przykład na [url=http://www.szkolenia.avenhansen.pl/szkolenia-otwarte/business-english]szkolenie tego typu[/url] Business English. Jest on przeznaczony dla biznesmenów i prawników, wszystkich którym zwykłe kursy językowe nie wystarczają, może Cię zainteresuje.
    Cytuj
  • zataraa2 28 kwi 2016, 11:35
    Z tego co pamiętam to w speak upie robią tego typu kursy, ale musiałbyś się dopytac, wiem, że na pewno robią warsztaty żeby zobacyzć jak kurs wygląda.
    Cytuj
  • Ryzjer5 3 maj 2016, 18:46     (ostatnio zmieniony przez autora 3 maj 2016, 18:47, w całości zmieniany 2 razy)
    Dobrze pamiętasz. Niestety, nie znam szczegółów.
    Cytuj
  • zataraa2 22 cze 2016, 9:00
    Najlepiej sie zapytać na miejscu uśmiech albo zadzwonić, ja na taki kurs nie chodziłam, choć by mi się przydał przymrużenie oka, na zwykłym kursie było koło zainsteresowań - właśnie z tematyki biznesowej.
    Cytuj
  • shogue 24 cze 2016, 10:25
    Ja chodziłam na dodatkowe zajęcia z tematyki biznesowej w speak upie, a teraz przed wakacjami zapisałam się na kółko podróżnicze, przyda się na wakacjach, bo planuję wyjazd do Londynu uśmiech
    Cytuj
  • zonja 11 lip 2016, 14:34
    Chodziłam do speak up na kurs B1. Fajny miałam rozkład zajęć, połowa była skupiona na konwersacjach, miałam 2 Native speakers. Pomogło mi to z barierami w mówieniu.
    Cytuj
  • zataraa2 29 wrz 2016, 21:47
    Zonja a długo chodizłaś?? Chodziłaś na activities clubs? uśmiech jak Ci się spodobały zajęcia online?? Dla mnie to było wybawienie, szczególnie jak w ciągu dnia, nie miałam czasu na wpadnięcie do szkoły a wieczorem znajdowałam chwilę na angielski
    Cytuj
  • Loroeszika 9 lis 2016, 15:22
    Ja polecam studia w języku angielskim - zazwyczaj mają w sobie bardzo dużo angielskiego biznesowego uśmiech
    Cytuj
  • zataraa2 23 lut 2017, 22:43
    tylko że studia trwają 5 lat a kurs można i w kilka mieisęcy zrobić zależy od czego startujemy i jak daleko chcemy zajść, a co do bizneswego, to w speak up jet taki klub tematycczny który jest skupiony na słownictwie biznesowym
    Cytuj
1 2 z 2  
Szkoły, kursy, szkolenia, korepetycje - dyskusje na forum