Favore.plForumSzkoły, kursy, szkolenia, korepetycje

Gitara dla leworęcznych :), strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Gitara dla leworęcznych :)

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Szachrajka 20 lut 2011, 16:24
    Ale nie jest łatwo taka gitare dla leworęcznych kupić, znaczy nie wiem jak jest teraz, ale kilka lat temu to nie bardzo. A przekładanie strun ma sens tylko na gitarze klasycznej, bo ma proste mostki. Różnica bedzie tylko w doleczkach na struny, bo mają różną grubośc, ale z tym to akurat łatwo sobie można poradzićuśmiech
    Cytuj
  • Manolito 20 lut 2011, 19:55
    Ja generalnie jestem praworęczny, ale pisze lewą i z grą na gitarze nie mam żadnego problemu...
    Cytuj
  • Yosemitysam 20 lut 2011, 20:31
    A graj sobie jak Ci wygodnie... jak nigdy wcześniej nie grałeś to się dziwnie uderza, wyrobisz sieuśmiech
    Cytuj
  • Farrel 20 lut 2011, 23:01
    Bez różnicy, to tylko kwestia przyzwyczajenia. Mnie jak byłem mały przestawiali ciągle na prawą rękę, bo wtedy bycie mańkutem to był wstyd. Teraz robię niemal wszystko prawą, nie umiałbym sie podpisac lewą ręką. Jak zaczniesz się uczyć jak praworęczni to będziesz tak grał, a na początku jest dziwnie, bo w ogóle nie masz wprawy.
    Cytuj
  • MemoNemo 21 lut 2011, 1:36
    Jeśli masz już gitarę dla praworęcznych (klasyczną) to możesz dać do lutnika żeby przystosował pod lewą rękę. Trzeba będzie siodełko przerobić. Ale zależy jaki model, w wypadku tych tanich to się raczej nie opłaca.
    Cytuj
  • Kandydat 21 lut 2011, 1:52
    No w sumie nie mam jeszcze swojej gitary, nie chcialem kupować dopóki nie spróbuję, bo zamierzam zainwestować w coś lepszegouśmiech
    Cytuj
  • MemoNemo 21 lut 2011, 9:02
    No to nie kombinuj i kup lewą.
    Cytuj
  • Kandydat 21 lut 2011, 9:21
    A takie dla leworęcznych są droższe od zwykłych? Chyba wolałbym taką, w końcu jak będę miał swoją to nie będę gral na cudzych nie?
    Cytuj
  • Manolito 21 lut 2011, 10:56
    Gitara jest jak kobieta. Sie nie pożyczaprzymrużenie oka A te dla leworęcznych są trochę droższe z tego co widziałem.
    Cytuj
  • Kandydat 21 lut 2011, 13:40
    Zajrzałem w necie na pare gitar. Faktycznie droższe. Toż to jawna dyskryminacjawielki uśmiech
    Cytuj
Szkoły, kursy, szkolenia, korepetycje - dyskusje na forum
Następna: Kursy grafiki