Favore.plForumSzkoły, kursy, szkolenia, korepetycje

Jak zmienić pracę?, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jak zmienić pracę?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Unit 3 sie 2015, 14:30
    To musi przemyślane pod każdym kątem, bo jak już odejdziesz od danego pracodawcy to ciężko będziesz mieć żeby wrócić.
    Cytuj
  • tyrion 23 wrz 2015, 9:06
    Jeśli ta osoba ma ciężką sytuację materialną, to się jej nie dziwie, że boi się zmieniać pracę. Tak ma przynajmniej coś pewnego, a w innej sytuacji może być różnie. Zapewne ta osoba nie ma oszczędności, takiej poduszki finansowej, która pozwoli jej przetrwać najbliższe miesiące podczas poszukiwania lepszej pracy. Myślę, że najlepszym dla niej rozwiązaniem będzie szukanie możliwości awansu w obecnej firmie. Oczywiście będzie się to zapewne wiązać z potrzebą podwyższenia kwalifikacji, a więc jakieś kursy itd. Ja na przykład niedawno skończyłem kurs www.academyofbusiness.pl/pl/szkolenia/acca,1 i po paru dniach dostałem od szefa propozycję awansu. Jeszcze dogadujemy warunki, ale jestem bardzo zadowolony.
    Cytuj
  • malwinkaa27 9 gru 2015, 12:47
    Chyba przydałby się taki kurs jak tutaj - [url=http://www.wszechnica.uj.pl/]szkolenia menedżerskie[/url]. Dowiemy się jak zarządzać ludźmi i od razu nabierzemy pewności siebie....
    Cytuj
  • bogdanwel 12 sty 2016, 22:33     (ostatnio zmieniony przez autora 26 sty 2016, 20:08, w całości zmieniany 1 raz)
    Sądzę, że inwestowanie w szkolenia to dobre rozwiązanie np. http://www.szkolenia.avenhansen.pl/szkolenia-otwarte/sprzedaz-i-obsluga-klienta to umiejętności, które przydadzą się praktycznie w każdej branży. Będą w pracy warto uczestniczyć w takich szkoleniach, wielu przedsiębiorców decyduje się na taką formę podwyższanie kompetencji swoich pracowników i dobrze, bo naprawdę w ten sposób można się sporo nauczyć, dzięki temu praca staje się bardziej efektywna.
    Cytuj
  • Hajduck 19 lip 2016, 14:13
    Moze pokaz jej, ze jest praca, jest duzo mozliwosci, moze skusi sie na prace zagranica? Ja kiedys rzucilam prace z dnia na dzien. Wiem, ze nie jest to zbyt madre, ale czasem czara goryczy sie przeleje i koniec. Zawsze staram sie miec odlozone pieniadze choc na 2 miesiace zycia, a nigdy szukanie nowej pracy nie zajelo mi wiecej niz miesiac uśmiech
    Cytuj
  • Renata3 19 lip 2016, 14:26
    Podzielam zdanie kolegi wyżej. Decyzja należy do Ciebie.
    Cytuj
  • makalica87 19 lip 2016, 15:51
    zylek napisał:Wydaje mi się, że po prostu nie potrafi podjąć tego pierwszego, kluczowego kroku i w tym tkwi jej problem.
    Czasem strach przed zmianą jest tak paraliżujący, że człowiek siedzi w tej swojej przysłowiowej celi dzierżąc klucz do niej w ręce. Może też być tak, że Twoja znajoma mimo ciężkiej pracy jest po prostu szczęśliwa.
    Cytuj
  • zonik 8 sie 2016, 14:29
    Brak względnej chęci zmian może być początkiem jakiejś depresji. Może warto tą osobę wysłać (nie na siłę) do psychologa lub spróbować ją mocno dowartościować by sama zechciała zmian. przebiegły
    Cytuj
  • mojojojo 22 sie 2016, 14:48
    też znam taką osobę i w tym tkwi problem, ze właśnie jest osobą z depresją. Ktorej notabene nabawiła się przez pracę, z której próbuje odejść od pół roku, ale ciągle nie potrafi. Tylko, że nie trzyma jej strach przed zmianami, a przed tym, co pomyslą jej znajomi, jak zareagują, czy się nie obrażą, boi się, że ich straci, że odejdzie stamtąd w nieprzyjemnej atmosferze.
    Cytuj
  • justtt 22 sie 2016, 18:10
    Musisz zacząć szukać przed rzuceniem obecnej. Warto mieć obmyślane i odłożone trochę pieniędzy.
    Cytuj
Szkoły, kursy, szkolenia, korepetycje - dyskusje na forum