Favore.plForumSzkoły, kursy, szkolenia, korepetycje

Jak zmienić pracę?, strona 4

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jak zmienić pracę?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • smajla 25 kwi 2018, 9:07
    Co myślicie o zrobieniu studiów podyplomowych? Chyba duzo jest teraz kierunków związanych z pomogą dzieciom ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi, zastanawiam sie czy czegoś takiego nie zrobić.
    Cytuj
  • han26 8 maj 2018, 13:39
    UllKa napisał:I cuk jest dobrze kojarzony - mają reklamy we wszystkich mediach. Poza tym to biznes dla każdego - można się wszystkiego nauczyć.
    Prowadząc punkt partnerski cuk możemy połączyć dotychczasową działalność ze sprzedażą ubezpieczeń. To dobry sposób na dodatkowy dochód.
    Cytuj
  • 17 maj 2018, 9:43
    Warto się dokształcać cały czas, więc czemu nie!
    Cytuj
  • UllKa 10 cze 2018, 15:36
    han26 napisał:Prowadząc punkt partnerski cuk możemy połączyć dotychczasową działalność ze sprzedażą ubezpieczeń. To dobry sposób na dodatkowy dochód.
    Wszystkiego możemy się dowiedzieć wypełniając formularz kontaktowy na stronie cuk.
    Cytuj
  • han26 3 lip 2018, 14:38
    W lipcu opłaca się zajrzeć do cuk po ubezpieczenie domu lub mieszkania.
    Cytuj
  • UllKa 19 lip 2018, 11:28
    W Warszawie polecam cuk na Fieldorfa uśmiech
    Cytuj
  • karmelcia 31 lip 2018, 10:09
    Jakie uczelnie polecacie jeśli chodzi o mediacje sądowe? Bardzo mnie wkręcił ten kierunek i na pewno przydał by mi się w pracy.
    Cytuj
  • han26 12 sie 2018, 12:15
    UllKa napisał:Wszystkiego możemy się dowiedzieć wypełniając formularz kontaktowy na stronie cuk.
    Doradcy otrzymują również wygodny program WebCUK do porównywania i wystawiania polis. To ułatwia pracę.
    Cytuj
  • kikiki 24 sty 2019, 13:04
    ja dość długo pracowałam w korporacji ale postanowiłam si przekwalifikować i już od dłuższego czasi pracuje w charakterze opiekunki osób starszych w Niemczech. Wyjeżdzam z agencją Dolce Vita i szczerze ich polecam. Oferują konkurencyjne stawki, pensje zawsze są wypłacane na czas. Można nawet liczyć na dodatkowe premie np przed świętami. Poza tym bardzo dbają o bezpieczeństwo pracowników co też warto docenić.
    Cytuj
  • mike012 13 mar 2019, 12:43
    Gdy się stawia pierwsze kroki w biznesie warto pomyśleć o franczyzie, można liczyć na wsparcie i pomoc mocnego partnera. W Cuk nie trzeba nawet mieć doświadczenia w ubezpieczeniach, wszystkiego można się nauczyć na szkoleniach.
    Cytuj
Szkoły, kursy, szkolenia, korepetycje - dyskusje na forum