Favore.plForumSzkoły, kursy, szkolenia, korepetycje

Jakie szkoły językowe w Krakowie polecacie?, strona 3

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jakie szkoły językowe w Krakowie polecacie?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Danuta31 10 paź 2011, 10:13
    Cześć, ja się uczyłam w wielu szkołach i brało mnie zniechęcenie. wszystko na masówke.a żeby się nauczyć to musisz uczęszczać regularnie na lekcje, co najmniej 2 razy w tygodniu. Ja znalazłam lektora w szkole przez internet na żywo. Gość jest bardzo dobry. Skończył ekonomię i pracował w Londynie. Był menedżerem największego londyńskiego kina, więc biznesowy to jego konik. Potrzebujesz mieć tylko Internet i zainstalowanego Skype. Siedzisz sobie w ulubionym miejscu i masz lekcję z żywym lektorem. Lekcja praktycznie niczym sie nie różni od tradycyjnej. Widzisz tablicę, możesz robić ćwiczenia ze słuchania, ciągle rozmawiać z lektorem. Wiecej możesz dowiedzieć sie na i tam zapisać się na lekcję próbną. 2 lekcje są próbne i gratis. więc możesz się przekonać bez zobowiązań, czy wogóle Ci to odpowiada, a ceny lekcji od 30 zł - w zależności jaki pakiet zamówisz. Gorąco polecam. Naprawdę świetna forma nauki.A i jak już wyjedziesz to nie musisz się ze swoim lektorem rozstawać bo możesz się z nim łączyć z calego świata.
    Cytuj
  • mad_man009 7 gru 2011, 15:12
    Polecam Ci Speak Up. Z tego, co się orientuję, mają tam dwie filie. Poziomy i metody nauczania są zapewne zbliżone we wszystkich ich szkołach. Ogólnie zajęcia prowadzone są w całkiem sympatyczny sposób, można się nauczyć angielskiego uśmiech
    Cytuj
  • Daria05 15 gru 2011, 15:43
    mad_man009 napisał:Polecam Ci Speak Up. Z tego, co się orientuję, mają tam dwie filie. Poziomy i metody nauczania są zapewne zbliżone we wszystkich ich szkołach. Ogólnie zajęcia prowadzone są w całkiem sympatyczny sposób, można się nauczyć angielskiego uśmiech
    Fakt szkoły mają podobną ofertę, ale wiele też zależy od tego, kogo zatrudniają. Mi się w tej szkole podobało także to, że mogłam swobodnie dostosować zajęcia do własnego rozkładu dnia.
    Cytuj
  • halana 19 lut 2012, 9:02
    polecam Lincolna. robię tam teraz kurs hiszpańskiego i jestem zadowolona, szczególnie z nauczycielki. wcześniej chodziłam na angielski do jednej z krakowskich szkół, ale nie będę robić im negatywnej reklamy i nie wymienię z nazwy, byłam średnio zadowolona, nie mieli w ofercie nauki hiszpańskiego na moim poziomie, więc przeniosłam się właśnie do Lincolna.
    Cytuj
  • matyak 5 mar 2012, 13:58
    gdzie jest ta szkoła? mogę prosić o adres www bo nie mogę znaleźć?
    Cytuj
  • Daria05 15 mar 2012, 10:09
    halana napisał:polecam Lincolna. robię tam teraz kurs hiszpańskiego i jestem zadowolona, szczególnie z nauczycielki. wcześniej chodziłam na angielski do jednej z krakowskich szkół, ale nie będę robić im negatywnej reklamy i nie wymienię z nazwy, byłam średnio zadowolona, nie mieli w ofercie nauki hiszpańskiego na moim poziomie, więc przeniosłam się właśnie do Lincolna.
    To w końcu nauczyłaś się angielskiego, czy zrezygnowałaś na rzecz hiszpańskiego.
    Według mnie to duży błąd, bo angielski należy znać, a hiszpański to raczej hobbystycznie (ewentualnie zawodowo, bądź jeżeli jesteś w inny sposób powiązana z Hiszpanią, Meksykiem, etc.
    Cytuj
  • halana 17 mar 2012, 19:04
    angielski znam już na dosyć wysokim poziomie, teraz postanowiłam skupić się na hiszpańskim. angielskiego uczę się tyle co na studiach (to raczej powtórka) i samodzielnie, czytając dużo książek w tym języku. pozdrawiam uśmiech
    Cytuj
  • Daria05 28 mar 2012, 8:18     (ostatnio zmieniony przez autora 28 mar 2012, 8:19, w całości zmieniany 1 raz)
    A hiszpański z jakiego powodu?

    Pytam z ciekawości.
    Wiele osób wybiera na włoski, często też niemiecki (ludzie z zachodniej Polski).
    Cytuj
  • halana 5 kwi 2012, 22:47
    Daria05 napisał:A hiszpański z jakiego powodu?

    Pytam z ciekawości.
    Wiele osób wybiera na włoski, często też niemiecki (ludzie z zachodniej Polski).
    Moja mama zna ten język i od kiedy pamiętam interesuje się tą kulturą, jakoś przeszło też na mnie. I nie żałuję tego bo do tej pory nauka tego języka jest bardziej pasja niz obowiązkiem uśmiech
    Cytuj
  • mejsimejsi 13 lip 2012, 11:16
    Polecam Lincolna.
    Nauczyli mnie płynnie mówić po angielsku i hiszpańsku w przyzwoitych cenach. poza tym panuje tam przemiła atmosfera uśmiech)
    Cytuj
Szkoły, kursy, szkolenia, korepetycje - dyskusje na forum