Favore.plForumSzkoły, kursy, szkolenia, korepetycje

Kierunek studiów. Serce czy rozum?, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Kierunek studiów. Serce czy rozum?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • swistak555 14 mar 2015, 3:24
    Serce, z rozumem rożnie bywa a ludzie mówią rożne rzeczy. Trzeba kochac to co sie robi a robić można wszystko.
    Cytuj
  • 19 mar 2015, 14:29
    Oczywiście ,że serceuśmiech
    Cytuj
  • miska_mis 20 mar 2015, 14:41
    Serce plus rozum przymrużenie oka
    Cytuj
  • misty666 22 mar 2015, 18:51
    serce, przede wszystkim serce. musisz kochać co robisz.
    Cytuj
  • miska_mis 23 mar 2015, 14:04     (ostatnio zmieniony przez autora 27 mar 2015, 16:02, w całości zmieniany 1 raz)
    Niestety jeśli to co kochamy zapewni nam pensję 1300 netto to ciężko będzie wytrwać z samej miłości przymrużenie oka

    Ucz się języków: http://po-polsku.eu/
    Cytuj
  • Elwirra 31 mar 2015, 19:56
    Nie znam nikogo wśród swoich znajomych, kto by robił zarobkowo to co kocha. Ja się kierowałam rozumem, a jak zdobyta wiedza przestaje się przydawać w pracy to szukam kolejnych kursów i szkoleń, żeby się rozwijać i być atrakcyjnym na rynku pracy.
    Cytuj
  • piasek4 1 kwi 2015, 21:07
    Super, dzięki za info uśmiech
    Cytuj
  • Filipek11 13 kwi 2015, 12:48
    Zawsze mozna to jakos połączyć moja dziewczyna poszła na Charakteryzację do szkoły w Krakowie - Artystyczna Alternatywa, 230 godzin, to nie studia, coś raczej bardziej praktycznego, ja się cieszę bo to jest dużo bardziej konkretne niz studia no i daje zawód.
    Cytuj
  • makintosz 16 kwi 2015, 15:36
    rozum, zaluje ze nie poszedlem na prawo
    Cytuj
  • zataraa2 23 kwi 2015, 19:29
    Ciężko przebrnąć przez studia nie lubiąc tego czego się uczymy, ale też trzeba mieć trochę rozumu żeby nie studiować czegoś zupełnie oderwanego od rzeczywistości i mało przydatnego później w życiu (z marnymi szansami na znalezienie pracy). Po każdych studiach i tak zazwyczaj trzeba się doszkalać, ja po swoich to ciągle jakieś kursy robię (ostatnich kilka w go worku), albo z powodu odgórnych wymagań albo dla własnej satysfakcji
    Cytuj
Szkoły, kursy, szkolenia, korepetycje - dyskusje na forum
Poprzednia: Kurs - witraż