Favore.plForumSzkoły, kursy, szkolenia, korepetycje

W jakich szkoleniach najszęściej bierzecie udział?, strona 7

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

W jakich szkoleniach najszęściej bierzecie udział?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • zzzdzisiiu 10 cze 2019, 13:33
    Co chodzi o szkolenia, ostatnio zapisałem się na takie szkolenie z pozycjonowania. Mam też w planie kurs programowania dla początkujących. Moim zdaniem branża informatyczna jest w dzisiejszych czasach najważniejsza
    Cytuj
  • biedna 31 gru 2019, 9:37
    Ja ostatnio ukończyłam kurs stylizacji paznokci... to była dobra decyzja.
    Cytuj
  • Rybka12e 9 lut 2020, 19:16
    Ja zaczęłam podyplomówkę na AEH w Warszawie z zarządzania zasobami ludzkimi - do awansu potrzebuję przymrużenie oka
    Cytuj
  • Kanita 21 kwi 2020, 18:41     (ostatnio zmieniony przez autora 21 kwi 2020, 18:41, w całości zmieniany 1 raz)
    .
    Cytuj
  • Ogryzka 1 gru 2020, 13:09
    Wzięłam udział w szkoleniu dla kosmetyczek marki PeelMision. Genialne i ogrom wiedzy przydatnej w każdym salonie.
    Cytuj
  • aleksis 24 paź 2022, 23:35
    kilka razy miałam okazję brać udział w szkoleniach Akademii Wiedza i praktyka. To świetna okazja by szybko zdobyć nową wiedzę, bo szkolenia są prowadzone online, w trakcie mozna zadawać pytania ekspertom
    Cytuj
  • gienekrocz90 4 mar 2023, 9:12
    To chyba nie będzie żadne zaskoczenie, ale bardzo często biorę udział w szkoleniach językowych. Takie umiejętności na pewno się przydadzą. Teraz już się przydają, a sądzę, że w kolejnych latach to będzie jeszcze bardziej przydatne
    Cytuj
  • nowa_kamila 8 mar 2024, 11:21
    Koniecznie pomyślcie o współpracy z https://www.przemyslawolesinski.pl/ Jest to osoba o ogromnym doświadczeniu, która wie w jaki sposób pomóc jego podopiecznym rozwijać swoje umiejętności i motywować do podejmowania działania które prowadzi do sukcesu. Stawia wyłącznie na konkretne i skuteczne rozwiązania a do każdego powierzonego mu zadania podchodzi indywidualnie co gwarantuje osiągniecie celu. Posiada wiele pozytywnych rekomendacji które potwierdzają jego zorganizowanie i pracę ukierunkowaną na osiąganie konkretnych wyników. Polecam szczerze współpracę. To prawdziwy specjalista.
    Cytuj
 2 3 4 5 6 7 z 7
Szkoły, kursy, szkolenia, korepetycje - dyskusje na forum