Favore.plForumSzkoły, kursy, szkolenia, korepetycje

W jakich szkoleniach najszęściej bierzecie udział?, strona 6

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

W jakich szkoleniach najszęściej bierzecie udział?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • NateNate 6 lis 2017, 16:49
    Ostatnio bardzo często szkolę się pod kątem poznawania nowych technik zarządzania zasobami ludzkimi
    Cytuj
  • Kozacki 14 lis 2017, 14:42
    Najczęściej biorę udział w bezpłatnych szkoleniach przez internet. Całkiem dużo można się z nich nauczyć, a no i są przede wszystkim za darmo.
    Cytuj
  • kmary 21 lis 2017, 15:20     (ostatnio zmieniony przez autora 21 lis 2017, 15:20, w całości zmieniany 1 raz)
    Gdzie szukać takich szkoleń? Nie mogę nic znaleźć
    Cytuj
  • qarena 15 gru 2017, 19:56
    Ja ze względu na zawód chodzę na szkolenia sprzedażowe.
    Cytuj
  • banapsy 19 lut 2018, 15:10     (ostatnio zmieniony przez autora 19 lut 2018, 15:10, w całości zmieniany 1 raz)
    Te, które dadzą mi jakąś korzyść. Ostatnio wzięłam udział w szkoleniu w akademii Dekorala uśmiech
    Cytuj
  • Marcinbee 11 wrz 2018, 13:36
    Ja jakiś czas temu brałem udział w szkoleniu organizowanym przez Pana Marcina Mańka na temat budowania marki osobistej. Muszę przyznać, że szkolenie naprawdę bardzo dużo mi dało, wiele skorzystałem. Pan Marcin ogólnie prowadzi bardzo interesujące szkolenia na które warto się zapisać. W dzisiejszym świecie takie szkolenia na pewno się prędzej czy później przydadzą.
    Cytuj
  • kubakos 11 wrz 2018, 14:35
    Dokładnie ja również polecam szkolenia Pana Marcina więcej można poczytać na stronie manka-academy. Pan Marcin również prowadzi bloga więc jak ktoś potrzebuje wiedzy na temat rozwoju i wizerunku to można poczytać o tym na blogu pisanym przez specjalistę.
    Cytuj
  • Venomm 14 wrz 2018, 7:30
    @Kubakos - dziękuję za Twoją propozycję, bo jak się okazuje na blogu pana Marcina Mańki o którym napisałeś można faktycznie znaleźć wiele ciekawych artykułów! Przede wszystkim spodobał mi się ten o wywoływaniu pierwszego wrażenia. Nie sądziłem, że tyle rzeczy trzeba brać pod uwagę i tyle czynników wpływa na fakt jak odbierają Cie inni. Niesamowite! uśmiech
    Cytuj
  • yyyxxx 19 lis 2018, 18:08
    Uczęszczam najczęściej na takie , które dotyczą języka obcego , ponieważ uważam , że jak ktoś zna język obcy to zawsze jakoś się obroni na rynku
    Cytuj
  • kikiki 17 sty 2019, 10:40
    a u mnie sa to ostatnio szkolenia głównie o tematyce księgowo-podatkowej uśmiech Dopiero zaczynam swoją przygodę w zawodzie i mam poczucie, że wciąż wiem i potrafię za mało. Korzystam z wiedzy osób abrdziej doświadczonych, takich jak np pani Marta Niziołek. Już w ubiegłym roku byłam na jednym z jej 2 dniowych skzoleń z ooptymalizacji podatkowej, w tym roku też planuję się wybrać na kolejne uśmiech Ogromna wiedza ( praktyczna i teoretyczna), wiedza przekazywana w bardzo przystępny sposób.
    Cytuj
Szkoły, kursy, szkolenia, korepetycje - dyskusje na forum