favore.pl
Favore.plZleceniaZlecenia remontowo - budowlaneZlecenia instalacyjneZlecenia wodne, kanalizacyjne, sanitarne

Zlecę zakup materiału i kompletny montaż instalacji sanitarnej, Wrocław, dolnośląskie

Zlecenia widoczne poniżej skierowane są do wykonawców świadczących usługi. Zarejestrowani na Favore.pl wykonawcy otrzymują na swoje skrzynki e-mail zlecenia odpowiadające ich profilowi działalności. Wysyłka zleceń do wykonawców realizowana jest niezwłocznie po ich opublikowaniu w serwisie. Aby otrzymywać zlecenia ze swojej branży, zarejestruj się i dodaj usługę do odpowiedniej kategorii. rozwiń
KATEGORIE
Zleć wykonanie pracyprzebieraj w ofertach wykonawców Zarejestruj swoją firmęotrzymuj zlecenia na e-mail

Zlecę zakup materiału i kompletny montaż instalacji sanitarnej, Wrocław nr 705412

Zlecenie skierowane do usługodawców z województwa: dolnośląskie
Data dodania: 18 paź 2020, 13:26
TREŚĆ ZLECENIA
Zlecę zakup materiału i kompletny montaż (kompletne wykonanie) instalacji sanitarnej, tj. wodno-kanalizacyjnej w budynku mieszkalnym jednorodzinnym w miejscowości Sulistrowice, ul. Jagiellońska 30, gmina Sobótka, woj. dolnośląskie, dz. nr 430/7 obręb Sulistrowice. Interesuje mnie wycena i oferta na kompletne wykonanie zlecenia (wycena wraz z zakupem materiału i montażem kompletnej instalacji). Proszę podać mi całkowitą cenę brutto, uwzględniającą wszystkie koszty i roboty, łącznie z odbiorem instalacji sanitarnej. Podgrzewanie c.w.u. będzie za pomocą przepływowego podgrzewacza wody - elektrycznego , podłączonego do instalacji fotowoltaicznej.

Rozpoczęcie robót od 05-06.10.2020r.
Jeśli posiadacie Państwo pozytywne komentarze, to proszę o załączenie linku do portalu w mailu.
W załączniku przesyłam projekt instalacji do wykonania. Interesuje mnie całkowita i ostateczna cena brutto. Nie potrzebuję umowy, rachunku i faktury VAT!!! Pieniądze mogę dać "do ręki".

Wybierz kategorię zleceń

Wybierz lokalizację